Kevät 2024 Tuntiohjelma

Kevätkausi alkaa 8.1.2024. Ilmoittautuminen on auki.

Kaikkiin lasten tunteihin sisältyy kaksi maksutonta kokeilukertaa! Kokeilukerroille tulee ilmoittautua normaaliin tapaan Hoikan kautta. Mikäli kokeilukertojen jälkeen ei halua jatkaa tunnilla, tulee peruutus tehdä ennen kolmatta jumppakertaa, niin palautamme maksun / poistamme laskun.


KEVÄTKAUSI 2024


M A A N A N T A I   

Akrobatiavoimistelu 
10-12 v. (2013-2011)

MA 16.00-17.00

Mankkaan koulu
Sara Kuurne, Aamu Auterinen

Akrobatiavoimistelu 
7-9v. (2016-2014)

MA 17.00-18.00

Mankkaan koulu
Sara Kuurne, Aamu Auterinen, Frida Descargues


Voimistelukoulu
3-4v. (2020-2019)

MA 17.00-17.40

Kilonpuiston koulu
Diana Rautio, Jenna Londen, Jenni Aalto

Voimistelukoulu 
5-6v. (2018-2017)

MA 17.45-18.30

Kilonpuiston koulu
Diana Rautio, Jenna Londen, Jenni Aalto

Showtanssi
6-9v. (2017-2014)

MA 17.00-18.00

Leppävaaran nuorisotila
Jenni Koivisto

Showtanssi
10-12v. (2013-2011)

MA 18.00-19.00

Leppävaaran nuorisotila
Jenni Koivisto

TÄYNNÄ

NinjaGym
3-4v. (2020-2019)

MA 17.00-17.40

Mikkelän koulu
Tarja Ketola, Maija Reynolds, Emilia Laine

NinjaGym
5-6v. (2018-2017)

MA 17.45-18.30

Mikkelän koulu
Tarja Ketola, Maija Reynolds, Emilia Laine

Stara-voimistelu
7-9v. (2016-2014)

MA 16.30-17.30

Ruusutorpan koulu
Alina Andersson, Peppi Turpeinen, Senni Määttälä

Stara-voimistelu
3-4v. (2020-2019)

17.30-18.15

Ruusutorpan koulu
Alina Andersson, Peppi Turpeinen, Senni Määttälä

Stara-voimistelu
5-6v. (2018-2017)

18.15-19.00

Ruusutorpan koulu
Alina Andersson, Peppi Turpeinen, Senni Määttälä

Seikkailujumppa
3-4v. (2020-2019)

17.00-17.40

Toppelundin koulu
Mirka Saaristola, Helen Sointula, Essi Turpeinen

Seikkailujumppa
5-6v. (2018-2017)

17.45-18.30

Toppelundin koulu
Mirka Saaristola,  Helen Sointula, Essi Turpeinen

Stara-voimistelu
2 x vko 
6-7v. (2017-2016)

17.00-18.00

Tapiolan koulu
Aino Ilonen, Alissa Kurri

Ryhmän toinen tunti torstaisin Vindängenin koululla.


T I I S T A I   

Akrobatiavoimistelu
10-12v. (2013-2011)

TI 17.00-18.00

Mankkaan koulu
Sara Kuurne, Helen Sointula, Isla Kallio

FreeGym
7-9v. (2016-2014)

TI 17.00-18.00

Laajalahden koulu
Maija Reynolds, Emilia Laine, Marius Junkkarinen

FreeGym
10-12v. (2013-2011)

TI 18.00-19.00

Laajalahden koulu
Maija Reynolds, Emilia Laine, Marius Junkkarinen

Voimistelukoulu 
3-4v. (2020-2019)

TI 17.00-17.40

Mankkaanpuron koulu
Susanna Raudaskoski, Stella Strömberg, Sofia Leväniemi

Voimistelukoulu
5-6v. (2018-2017)

TI 17.45-18.30

Mankkaanpuron koulu
Susanna Raudaskoski, Stella Strömberg, Sofia Leväniemi

Temppujumppa
3-4v. (2020-2019)

TI 17.00-17.40

Pohjois-Tapiolan koulu
Jenna Londen, Essi Turpeinen, Peppi Turpeinen

Temppujumppa
5-6v. (2018-2017)

TI 17.45-18.30

Pohjois-Tapiolan koulu
Jenna Londen, Essi Turpeinen, Peppi Turpeinen


K E S K I V I I K K O   

Perheliikunta
2-3v. (2021-2020)

KE 17.00-17.40

Laajalahden koulu
Mari Sarekoski

Perheliikunta
4-6v. (2019-2017)

KE 17.45-18.30

Laajalahden koulu
Mari Sarekoski

Temppujumppa
3-4v. (2020-2019)

KE 17.30-18.10

Taavinkylän koulu
Jenna Londen, Essi Turpeinen, Alva Pakka

Temppujumppa
5-6v. (2018-2017)

KE 18.15-19.00

Taavinkylän koulu
Jenna Londen, Essi Turpeinen, Alva Pakka

Perheliikunta
2-3v. (2021-2020)

KE 17.00-17.40

Toppelundin koulu
Maija Pelttari


Perheliikunta
4-6v. (2019-2017)

KE 17.45-18.30

Toppelundin koulu
Maija Pelttari


T O R S T A I   

Akrobatiavoimistelu
7-9v. (2016-2014)

TO 16.00-17.00

Mankkaan koulu
Jenna Londen, Sofia Leväniemi, Alva Pakka

Stara-voimistelu
3-5v. (2020-2018)

TO 17.00-17.45

Vindängenin koulu, Tapiola
Aino Ilonen, Alissa Kurri

Stara-voimistelu
2 x vko 
6-7v. (2017-2016)

TO 17.45-18.45

Vindängenin koulu, Tapiola
Aino Ilonen, Alissa Kurri

Ryhmän toinen tunti maanantaisin Tapiolan koululla.

Showtanssi 
6-9v. (2017-2014)

TO 17.00-18.00

Tapiolan koulu
Marjo-Riikka Descargues

Showtanssi
10-12v. (2013-2011)

TO 18.00-19.00

Tapiolan koulu
Marjo-Riikka Descargues

TÄYNNÄ

Showtanssi
13-15v. (2010-2008)

TO 19.00-20.00

Tapiolan koulu
Marjo-Riikka Descargues

NinjaGym
3-4v. (2020-2019)

TO 17.00-17.40

Toppelundin koulu
Tarja Ketola, Sofianna Kläusler, Elsa Kosonen

NinjaGym
5-6v. (2018-2017)

TO 17.45-18.30

Toppelundin koulu
Tarja Ketola, Sofianna Kläusler, Elsa Kosonen


P E R J A N T A I

Akrobatiavoimistelu
7-9v. (2016-2014)

PE 17.00-18.00

Postipuun koulu
Tseyang Sillanpää / Sara Kuurne, Maija Reynolds, Lia Henttinen

Akrobatiavoimistelu
10-12v. (2013-2011)

PE 18.00-19.00

Postipuun koulu
Tseyang Sillanpää / Sara Kuurne, Maija Reynolds, Lia Henttinen


S U N N U N T A I 

Perheliikunta 
4-6v. (2019-2017)

SU 15.15-16.00

Mankkaan koulu
Mari Sarekoski


Perheliikunta 
2-3 v. (2021-2020)

SU 16.00-16.45

Mankkaan koulu
Mari Sarekoski

TÄYNNÄ

Pidätämme oikeuden muutoksiin!