Seuraetuna nyt Reiman toiminnalliset lastenvaatteet 30% alennettuun hintaan!

14.9.2021

Seurakoodilla  VL-TAPVO saat -30 % Reima X Voimisteluliitto -valikoimasta osoitteessa seurat.reima.comJokaisella ostolla tuet samalla seuramme toimintaa!

Valikoima koostuu Reiman laadukkaista ja teknisistä sisäliikunta- ja ulkovaatteista. Xylitol Cool -vaatteet soveltuvat erinomaisesti kaikenlaisen voimistelun harrastamiseen ja vaikkapa koululiikuntatunneille. Softshell on erinomainen materiaali ulkoileville liikkuville lapsille, miellyttävä mutta kestävä ja sopii ympärivuotiseen käyttöön. Seurakoodilla Voimisteluliiton valikoima on saatavilla 30 %:a edullisempaan hintaan Reiman seurakaupassa seurat.reima.com.

Seurakoodi toimii myös Reiman verkkokaupassa reima.com, jossa koodi oikeuttaa alennuksen sijaan ilmaiseen toimitukseen. Ostoksillasi tuet samalla seuramme toimintaa, jokainen seurakoodilla tehty ostos kerryttää tuottoja seuralle!

Tutustu tästä seuravalikoimaan!