harjoitusaikataulu

 Gaalan harjoitukset 16:48-18:00

 

16:48Team Loiste

16:51

Team Loiste & Halla yhteisesitys

16:54

Ruoste Jr

16:57

Loiste
17:00Kipinä
17:03 Tuike

17:06

 Halla

17:09

 Usva

17:12

 Kaste

17:15

 Hohde M

17:18

 hohde J

17:21

 Hohde K

17:24

 Flamenco

17:29

 LouhenNaiset

17:34

 Viima 09

17:37

 Viima 08

17:40

 Viima M

17:43

Esivalmennus 2010-2011 (Tiia, vilma)

17:48

Mini Jv 4-5v (annamari & Heini)

17:53

Satuvoimistelu Mankkaanpuro (Jetta Seppänen)

17:58

Tenavatunnit Niittykumpu (Ella Alho)

Gaalanäytös alkaa klo 18:30