Intra|Hallitus

Tuntikalenteri syksy 2021

 

TUNTIOHJELMA SYKSY 23.8.-3.12/12.12.2021 

 

ILMOITTAUTUMISOHJEET

PERUUTUSEHDOT

HINNAT

Ryhmät on nimetty tämän vuoden aikana täytettävän ikävuoden mukaan. Jos lapsi siis täyttää esimerkiksi kolme vuotta vuoden 2021 aikana, on hän sopivan ikäinen 3-4-vuotiaiden ryhmään, vaikka syntymäpäivä olisikin vasta vaikka marraskuussa. 

Ota yhteyttä toimistoon yhteydenottolomakkeen kautta, jos haluat ilmoittaa ns. väärän ikäisen osallistujan, esimerkiksi eri-ikäiset sisarukset samaan ryhmään!
M A A N A N T A I   

 Akrobatiavoimistelu 10-12 v.
(2009-2011)

16.30-17.30

 Mankkaan koulu

 Fanni Kuurne, Iisa Pelkonen, Sara Kuurne

Akrobatiavoimistelu 7-9 v.
(2012-2014)
17.30-18.30 Mankkaan koulu Fanni Kuurne, Iisa Pelkonen, Sara Kuurne
Voimistelukoulu 4-6 v.
(2015-2017)
17.00-17.40 Kilonpuiston koulu Eliisa Laamanen, Hilla Enlund, Aada Koskinen

 Mini-JV* 5-7 v.
(2014-2016)

17.45-18.30 Kilonpuiston koulu Eliisa Laamanen, Hilla Enlund, Aada Koskinen
Street-/showtanssi 6-8 v.
(2013-2015)
17.15-18.00Leppävaaran nuorisotilaCecilia Kuismin
alkaa jo 16.8.
Street-/showtanssi 9-12 v. 
(2009-2012)
18.00-19.00Leppävaaran nuorisotilaCecilia Kuismin
alkaa jo 16.8.
*JV=joukkuevoimistelu   
T I I S T A I   
 NinjaGym 4-6 v.
(2015-2017)
17.00-17.45Perkkaanpuiston kouluMari Sarekoski, Sara Kuurne, Emilia Rasehorn
 FreeGym 9-13 v.
(2008-2012)
17.45-18.45Perkkaanpuiston kouluMari Sarekoski, Sara Kuurne, Emilia Rasehorn
 Mini-JV 3-4 v.
(2017-2018)
17.00-17.40Mankkaanpuron kouluMeri Leppänen, Emma Saaristola, Anniina Selänne

 Mini-JV 5-7 v.
(2014-2016)

17.45-18.30Mankkaanpuron kouluMeri Leppänen, Emma Saaristola, Anniina Selänne
 Akrobatiavoimistelu 8-12 v. 
(2009-2013)
17.00-18.00Mankkaan kouluAnni Hujala, Sara Punkari
K E S K I V I I K K O   
 Temppujumppa 3-4 v.
(2017-2018)
 17.30-18.10 Taavinkylän koulu Siiri Tella, Maj Vanhanen, Aada Koskinen
 Temppujumppa 5-6 v.
(2015-2016)
 18.15-19.00 Taavinkylän koulu Siiri Tella, Maj Vanhanen, Aada Koskinen
 Seikkailujumppa 3-4 v.
(2017-2018)
 17.30-18.10 Toppelundin koulu Tarja Ketola, Nina Karvonen, Fanni Lamponen
Seikkailujumppa 5-6 v.
(2015-2016)
 18.15-19.00 Toppelundin koulu Tarja Ketola, Nina Karvonen, Fanni Lamponen
 T O R S T A I   
Showtanssi 8-10 v.
(2011-2013)
17.00-18.00Mankkaanpuron kouluMarjo-Riikka Descargues
Showtanssi 11-13 v.
(2008-2010)
18.00-19.00Mankkaanpuron kouluMarjo-Riikka Descargues
Seikkailujumppa 3-4 v.
(2017-2018)
17.00-17.40Vindängenin koulu
Tapiola
Diana Rautio, Sara Punkari, Emma Saaristola
Seikkailujumppa 5-6 v.
(2015-2016)
17.45-18.30Vindängenin koulu,
Tapiola
Diana Rautio, Sara Punkari, Emma Saaristola
P E R J A N T A I
 
 
 
 FreeGym 7-8 v. 
(2013-2014)
 17.00-18.00Perkkaanpuiston kouluMari Sarekoski
L A U A N T A I
Mini-JV 3-4 v.
(2017-2018)
11.00-11.40Tapiolan kouluSaga Morelius, Iris Martin
Mini-JV 5-7 v.
(2014-2016)
11.45-12.30Tapiolan kouluSaga Morelius, Iris Martin
 *JV=joukkuevoimistelu   

                                            Pidätämme oikeuden muutoksiin!