Intra|Hallitus

Lasten tunnit syksy 2020

 

TUNTIOHJELMA SYKSY 17.8.-13.12.2020 

 

ILMOITTAUTUMISOHJEET

Ryhmät on nimetty tämän kalenterivuoden aikana täytettävän ikävuoden mukaan. Jos lapsi siis täyttää esimerkiksi viisi vuotta vuoden 2020 aikana, on hän sopivan ikäinen 5-6-vuotiaiden ryhmään, vaikka syntymäpäivä olisikin vasta joulukuussa.

Ota yhteyttä toimistoon yhteydenottolomakkeen kautta, jos haluat ilmoittaa lapsen vielä mukaan syyskaudelle!
M A A N A N T A I   

Voimistelukoulu 4-6 v.
(2014-2016 syntyneet)

17.45-18.30Kilon koulu TÄYNNÄ

Eliisa Laamanen, Aada Koskinen, Fanni Lamponen

Akrobatiavoimistelu 7-9 v. 
(2011-2013)

18.30-19.30Kilon kouluEliisa Laamanen, Aada Koskinen, Fanni Lamponen
Seikkailujumppa 3-6 v. 
(2014-2017)
17.45-18.30Kilonpuiston kouluMeri Leppänen, Emma Saaristola, Iisa Pelkonen
Mini-JV* 3-6 v.  
(2014-2017)
17.30-18.10Leppävaaran nuorisotilaFanni Kuurne, Jemina Jolkkonen, Aada Varonen
*JV=joukkuevoimistelu   
T I I S T A I   
Temppujumppa 3-4 v.
(2016-2017)
17.30-18.10BoställsskolanDiana Rautio, Aada Koskinen, Sara Kuurne
Temppujumppa 5-6 v.
(2014-2015)
18.15-19.00 BoställsskolanDiana Rautio, Aada Koskinen, Sara Kuurne
Street/showtanssi 5-6 v.  
(2014-2015)
17.15-18.00Leppävaaran nuorisotilaCecilia Hietanen
Street/showtanssi 7-12v. 
(2008-2013)
18.00-19.00Leppävaaran nuorisotilaCecilia Hietanen
Akrobatiavoimistelu 10-12 v.
(2008-2010)
16.00-17.00Mankkaan kouluFanni Kuurne, Sanni Talonen, Iisa Pelkonen
Akrobatiavoimistelu 7-9 v.
(2011-2013) 
17.00-18.00Mankkaan kouluFanni Kuurne, Sanni Talonen, Iisa Pelkonen
K E S K I V I I K K O   

Akrobatiavoimistelu 8-12 v. 
(2008-2012)

17.00-18.00Mankkaan kouluAnni Hujala, Maj Vanhanen, Emma Saaristola
Temppujumppa 3-6 v.
(2014-2017)
17.45-18.30Kilon kouluDiana Rautio, Henni Gröhn, Aada Varonen
Mini-JV* 3-4 v.
(2016-2017)
17.00-17.40Mankkaanpuron kouluEliisa Laamanen, Emilia Nummi
Mini-JV* 5-6 v.
(2014-2015)
17.45-18.30Mankkaanpuron kouluEliisa Laamanen, Emilia Nummi
Temppujumppa 3-4 v. 
(2016-2017)
17.30-18.10Taavinkylän kouluSiiri Tella, Jemina Jolkkonen, Sara Punkari
Temppujumppa 5-6 v.
(2014-2015)
18.15-19.00Taavinkylän kouluSiiri Tella, Jemina Jolkkonen, Sara Punkari
Seikkailujumppa 3-4 v. 
(2016-2017) 
17.30-18.10Toppelundin kouluTarja Ketola, Fanni Lamponen, Nina Karvonen
Seikkailujumppa 5-6 v. 
(2014-2015)
18.15-19.00Toppelundin kouluTarja Ketola, Fanni Lamponen, Nina Karvonen
*JV=joukkuevoimistelu   
 T O R S T A I   
Showtanssi 7-9 v.
(2011-2013)
17.00-18.00Mankkaanpuron kouluMarjo-Riikka Descargues
Showtanssi 10-12 v.
(2008-2010)
18.00-19.00Mankkaanpuron kouluMarjo-Riikka Descargues
NinjaGym 4-6 v.
(2014-2016) 
17.00-17.45Perkkaanpuiston koulu TÄYNNÄMari Sarekoski, Sara Punkari, Siiri Tella
FreeGym 7-9 v.
(2011-2013)
17.45-18.45Perkkaanpuiston koulu TÄYNNÄMari Sarekoski, Sara Punkari, Siiri Tella
FreeGym 10-12 v.
(2008-2010)
18.45-19.45Perkkaanpuiston kouluMari Sarekoski, Sara Punkari, Siiri Tella
    
L A U A N T A I
    
Mini-JV 3-6 v.
(2014-2017)
13.15-14.00Mankkaan kouluSaga Morelius, Iris Martin
 *JV=joukkuevoimistelu   

                                            Pidätämme oikeuden muutoksiin!