syksy 2019
30.11-1.12.2019 Välinemestaruuskilpailut, Seinäjoki
SM 12-14v Hohde
AK TV 4,550 AV 2,800 EXE 7,650 = 15,00
LK TV 5,150 AV 3,00 EXE 7,00 = 15,150 yht 30,150 sija 8
Kilpa 12-14v Hohde 07, kategoria 3. sijat 18-24
Kilpa 14-16v Usva
AK TV 4,150 AV 3,650 EXE 7,900 =15,70
LK TV 4,400 AV 3,400 EXE 7,250 = 15,05 yht 30,750 sija 14
Kilpa 16-20v Tuike TV 3,950 AV 2,900 EXE 6,500 = 13,350 sija 13.
23.-24.11.2019 Challenge Cup, Budapest
AGG juniors Team Tapiola Gloria = 16,100 sija 9.
23.-24.11.2019 Vantaa Cup, Vantaa
STARA Taiga Kh 8-10v (kirjallinen arvio)
STARA Taiga J 8-10 v. (kirjallinen arvio)
STARA Taiga M 8-10 v. (kirjallinen arvio)
STARA Viima Kh 10-12 v. (kirjallinen arvio)
H12-14v Hohde Kh kat. IV sija 1/10 KULTA
12-14v valmisohjelma Team Hohde pisteet 48.500 sija 1/4 KULTA
H14-16v Kaste TV 4.150 AV 2.750 EXE 7.600=14.500 sija 2/9 HOPEA
H yli 16v Tuike TV 4.500(+0.1) AV 4.450(+0.2) EXE 8.100=17.050 sija 1/7 KULTA
H yli 16v Loiste yli TV 4.00 AV 3.500 EXE 8.100=15.600 sija 3/7 PRONSSI
23.11.2019 TV open, Tampere
10-12v Viima M kat. II TV 5.450 AV 3.200 EXE 7.750=16.400 sija 4/40
SM 12-14v Hohde TV 5.350 AV 2.800 EXE 6.750=14.900 sija 7/7
16.-17.11.2019 SyysCup, Hyvinkää
10-12v Viima J kategoria 5 sijat 16-20/33
10-12v Viima M kategoria 2 TV 5,1 AV 3,0 EXE 8,0 = 16,0 sija 8/33
Harraste 12-14v Hohde KH kategoria 2 TV 4,1 AV 3,3 EXE 8,4 = 15,8 sija 3/13 PRONSSI
Kilpa 12-14v Hohde 07 kategoria 3 sijat 9-12/23
12-14v valmisohjelma Team Hohde pisteet 49,750 sija 1/4 KULTA
Harraste 14-16v Kaste TV 3,1 AV 3,3 EXE 7,1 = 13,5 sija 5/12
Kilpa 14-16v Usva TV 3,750 AV 3,05 EXE 7,4 = 14,2 sija 11/15
Yli 16v harraste Loiste TV 4,6 AV 3,35 EXE 8,0 = 15,950 sija 4/12
9.11.2019 TNV Cup
8-10v Taiga M kategoria 2. sijat 2.-3./20 kunniamaininta
8-10v Taiga J kategoria 5. sijat 10.-11./20
10-12v Viima M kategoria 1 pistein 17.033, sija 2./11. HOPEA
Harraste 12-14v Hohde KH kategoria 3, sija 2./4. HOPEA
Kilpa 14-16v Usva 15.217, sija 3./4. PRONSSI
Harraste yli 16v Tuike 15.750, sija 2./5. HOPEA
9.11.2019 Attitude stara
STARA Taiga KH, kirjallinen arvio
STARA Viima KH, kirjallinen arvio
9.11.2019 Kerava Cup, Kerava
SM 12-14v Hohde 14.700 sija 5./7.
10.11.2019 Vavo Cup, Valkeakoski
Harraste 14-16v Kaste 11.600 sija 6./6.
2.-3.11.2019 PNV cup, Helsinki
10-12v Viima J kategoria 4. sijat 9-11/28.
SM 12-14v Hohde, TV 5,200 AV 2,33 EXE 7,050 = sija 2/2 HOPEA
Kilpa 12-14v Hohde 07, TV 3,933 AV 3,967 EXE 8,100 =16,00 sija 4/27
Harraste 14-16v Kaste, TV 3,133 AV 2,99 EXE 7,867 = 13,900 sija 5/10
Harraste yli 16v Tuike, TV 4,050 AV 3,067 EXE 7,950 = 15,067 sija 2/9 HOPEA
Harraste yli 16v Loiste, TV 3,650 AV 2,90 EXE 8,100 = 14,650 sija 3/9 PRONSSI
27.10.2019 Kolmen lajin kilpailu, Tampere
Harraste 12-14v Hohde KH, kategoria 3, sija 3/8 PRONSSI
27.10.2019 Tapiola Cup, Espoo
STARA Kide KH, kirjallinen arvio
STARA Kide M, kirjallinen arvio
STARA Taiga KH, kirjallinen arvio
STARA Viima KH, kirjallinen arvio
8-10v Taiga M kategoria 2, sija 2/14 Kunniamaininta
8-10v Taiga J kategoria 4, sijat 7-9/14
10-12v Viima M kategoria 2 TV 4,967 AV 2,967 EXE 8,267 = 16,201 sija 6/20
10-12v Viima J kategoria 4. sija 9/20
Kilpa 12-14v Hohde 07 kategoria 3 sijat 4-5/8
Kilpa 14-16v Usva TV 3,950 AV 4,00 EXE 8,33 = 16,283 sija 2/6 HOPEA
2.9.2019 JV valintakilpailu, Lohja
SM 14-16v Team Tapiola Gloria TV 5,033 AV 2,967 EXE 8,25 = 16,25 sija 3. PRONSSI