Intra|Hallitus

syksy 2019

30.11-1.12.2019 Välinemestaruuskilpailut, Seinäjoki

SM 12-14v Hohde

AK TV 4,550 AV 2,800 EXE 7,650 = 15,00

LK TV 5,150 AV 3,00 EXE 7,00 = 15,150 yht 30,150 sija 8

Kilpa 12-14v Hohde 07, kategoria 3. sijat 18-24

Kilpa 14-16v Usva 

AK TV 4,150 AV 3,650 EXE 7,900 =15,70

LK TV 4,400 AV 3,400  EXE 7,250 = 15,05 yht 30,750 sija 14

Kilpa 16-20v Tuike TV 3,950 AV 2,900 EXE 6,500 = 13,350 sija 13.

 

23.-24.11.2019 Challenge Cup, Budapest

AGG juniors Team Tapiola Gloria = 16,100 sija 9. 

 

23.-24.11.2019 Vantaa Cup, Vantaa

STARA Taiga Kh 8-10v (kirjallinen arvio)

STARA Taiga J 8-10 v. (kirjallinen arvio)

STARA Taiga M 8-10 v. (kirjallinen arvio)

STARA Viima Kh 10-12 v. (kirjallinen arvio)

H12-14v Hohde Kh kat. IV sija 1/10 KULTA

12-14v valmisohjelma Team Hohde pisteet 48.500 sija 1/4 KULTA

H14-16v Kaste TV 4.150 AV 2.750 EXE 7.600=14.500 sija 2/9 HOPEA

H yli 16v Tuike TV 4.500(+0.1) AV 4.450(+0.2) EXE 8.100=17.050 sija 1/7 KULTA

H yli 16v Loiste yli TV 4.00 AV 3.500 EXE 8.100=15.600 sija 3/7 PRONSSI 

 

23.11.2019 TV open, Tampere

10-12v Viima M kat. II TV 5.450 AV 3.200 EXE 7.750=16.400 sija 4/40

SM 12-14v Hohde TV 5.350 AV 2.800 EXE 6.750=14.900 sija 7/7

 

16.-17.11.2019 SyysCup, Hyvinkää

10-12v Viima J kategoria 5 sijat  16-20/33

10-12v Viima M kategoria 2 TV 5,1 AV 3,0 EXE 8,0 = 16,0 sija 8/33

Harraste 12-14v Hohde KH kategoria 2 TV 4,1 AV 3,3 EXE 8,4 = 15,8 sija 3/13 PRONSSI

Kilpa 12-14v Hohde 07 kategoria 3 sijat 9-12/23

12-14v valmisohjelma Team Hohde pisteet 49,750 sija 1/4 KULTA

Harraste 14-16v Kaste TV 3,1 AV 3,3  EXE 7,1 = 13,5 sija 5/12

Kilpa 14-16v Usva TV 3,750 AV 3,05 EXE 7,4 = 14,2 sija 11/15

Yli 16v harraste Loiste TV 4,6 AV 3,35 EXE 8,0 = 15,950 sija 4/12 

 

9.11.2019 TNV Cup

8-10v Taiga M kategoria 2. sijat 2.-3./20 kunniamaininta

8-10v Taiga J kategoria 5. sijat 10.-11./20

10-12v Viima M kategoria 1 pistein 17.033, sija 2./11. HOPEA

Harraste 12-14v Hohde KH kategoria 3, sija 2./4. HOPEA

Kilpa 14-16v Usva 15.217, sija 3./4. PRONSSI

Harraste yli 16v Tuike 15.750, sija 2./5. HOPEA

 

9.11.2019 Attitude stara 

STARA Taiga KH, kirjallinen arvio

STARA Viima KH, kirjallinen arvio

 

9.11.2019 Kerava Cup, Kerava

SM 12-14v Hohde 14.700 sija 5./7.

 

10.11.2019 Vavo Cup, Valkeakoski

Harraste 14-16v Kaste 11.600 sija 6./6.

 

2.-3.11.2019 PNV cup, Helsinki

10-12v Viima J kategoria 4. sijat 9-11/28.

SM 12-14v Hohde, TV  5,200 AV 2,33 EXE 7,050 = sija 2/2 HOPEA

Kilpa 12-14v Hohde 07, TV 3,933 AV 3,967 EXE 8,100 =16,00 sija 4/27

Harraste 14-16v Kaste, TV 3,133 AV 2,99 EXE 7,867 = 13,900 sija 5/10

Harraste yli 16v Tuike, TV 4,050 AV 3,067 EXE 7,950 = 15,067 sija 2/9 HOPEA

Harraste yli 16v Loiste, TV 3,650 AV 2,90 EXE 8,100 = 14,650  sija 3/9 PRONSSI

 

27.10.2019 Kolmen lajin kilpailu, Tampere

Harraste 12-14v Hohde KH, kategoria 3, sija 3/8 PRONSSI

 

27.10.2019 Tapiola Cup, Espoo

STARA Kide KH,  kirjallinen arvio

STARA Kide M,  kirjallinen arvio

STARA Taiga KH,  kirjallinen arvio

STARA Viima KH,  kirjallinen arvio

8-10v Taiga M kategoria 2, sija 2/14 Kunniamaininta

8-10v Taiga J kategoria 4, sijat 7-9/14

10-12v Viima M kategoria 2 TV 4,967 AV 2,967 EXE 8,267 = 16,201 sija 6/20

10-12v Viima J kategoria 4. sija 9/20

Kilpa 12-14v Hohde 07 kategoria 3 sijat 4-5/8

Kilpa 14-16v Usva  TV 3,950 AV 4,00 EXE 8,33 = 16,283 sija 2/6 HOPEA

 

2.9.2019 JV valintakilpailu, Lohja

SM 14-16v Team Tapiola Gloria TV 5,033 AV 2,967 EXE 8,25 = 16,25 sija 3. PRONSSI