syksy 2015
Cailap Cup, 24.10.2015 Turku
10-12v Halla kategoria 5.
SM 12-14v Team Loiste TV 5,45, AV 2,95, EXE 8,0 yht. 16,40 jaettu 5.sija
SM 14-16v Team Tapiola (keilat) TV 4,55 AV 2,45 EXE 7,75 yht 14,75 1. sija KULTAA
SM 14-16v Team Tapiola (vapaa) TV 4,9, AV 2,65 EXE 8,1 yht. 15,65 6.sija
Cailap Kilpa cup, 25.10.2015 Turku
K14-16v Kipinä TV 3,20 AV 2,73 EXE 6,70 yht 12,63 sija 12.
K16-20v Ruoste Jr TV 3,8 AV 3,17 EXE 7,3 yht 14,27 sija 13.
Kolmen lajin kilpailut, 25.10.2015 Tampere
K12-14v Loiste, kategoria C
Kerava Cup, 31.10.-1.11.2015 Kerava
Stara Viima M, kirjallinen arvostelu
Stara Hohde K, kirjallinen arvostelu
8-10v Hohde M, kategoria 1.
8-10v Hohde J, kategoria 6.
10-12v Kaste kategoria 7.
10-12v Usva, kategoria 4.
K12-14v Tuike kategoria D
K14-16v Kipinä TV 3,07 AV 2,60 EXE 7,03 = 12,70 sija 8.
K16-20v Ruoste Jr TV 3,63 AV 2,77 EXE 6,40 = 12,80 sija 8.
HJM-Cup 31.10. Mäntsälä
K12-14v Team Loiste 5,6 3,03 7,7 =16,33 sija 3. PRONSSIA
HJM-stara 1.11.2015
RV Halla, Emilia, Riina, Vanessa, kirjallinen arvostelu
RV Halla, Sanni, kirjallinen arvostelu
RV Halla Siru, kirjallinen arvostelu
RV Halla Venny, kirjallinen arvostelu
RV Halla Riina (Naru), kirjallinen arvostelu
RV Halla Emilia, kirjallinen arvostelu
RV Halla Noora, kirjallinen arvostelu
RV Halla Julia, kirjallinen arvostelu
RV Team Loiste Anni, Jonna & Tuuli, kirjallinen arvostelu
RV Team Loiste Emmi & Lilja, Kirjalinen arvostelu
RV Team Loiste Viivi, kirjallinen arvostelu
RV Team Loiste Jenny, kirjallinen arvostelu
RV Team Loiste Henna, kirjallinen arvostelu
RV Team Loiste Anna, kirjallinen arvostelu
RV Team Loiste Erika, kirjallinen arvostelu
Etelä-Suomen Aluemestaruuskilpailut 7.11.2015, Helsinki
10-12v Kaste, kategoria 8.
10-12v Usva, kategoria 4.
10-12v Halla, kategoria 3.
K12-14v Tuike, kategoria D.
K12-14v Loiste, kategoria B.
SM12-14v Team Loiste, TV 5,73 AV 2,80 EXE 8,30 yht 16,83 sija 3. PRONSSIA
K14-16v Kipinä, TV 3,77 AV 3,47 EXE 7,5 yht 14,74 sija 7.
SM14-16v Team Tapiola, TV 4,33 AV 2,85 EXE 7,27 yht 14,45 sija 1. KULTAA
K16-20v Ruoste Jr, TV 4,45 AV 2,50 EXE 6,9 yht 13,85 sija 5.
Stara-aluetapahtuma, 8.11.2015 Vantaa
Viima 09, kirjallinen arvostelu
Viima 08, kirjallinen arvostelu
Viima M, kirjallinen arvostelu
Hohde K, kirjallinen arvostelu
Hohde J, kirjallinen arvostelu
Hohde M, kirjallinen arvostelu
Espoo Cup, 14.11.2015, Espoo
8-10v Hohde M, kategoria 1. PALKITTIIN "ilo ja innokkuus"
8-10v Hohde J, kategoria 7.
10-12v Halla, kategoria 3.
10-12v Usva, kategoria 5.
K12-14v Loiste, kategoria C, PRONSSIA
Kilpasarjojen Mestaruuskilpailut, 21.-22.11.2015 Jyväskylä
Tulokset:
K12-14v Loiste, kategoria D
K12-14v Tuike, kategoria D
K14-16v Kipinä
Alkukilpailu TV 3,57 AV 2,45 EXE 7,35 = 13,37
Loppukilpailu TV 3,13 AV 2,75 EXE6,90 =12,78 YHT 26,15
K16-20v Ruoste Jr TV 3,60 AV 2,70 EXE 7,10 = 13,40
SM-kilpailut & 10-12v välinemestaruuskilpailut 28.-29.11.2015
10-12v Halla, kategoria 3.
10-12v Usva, kategoria 4.
10-12v Kaste, kategoria 8.
12-14v Team Loiste
alkukilpailut 5,50 3,20 7,45 = 16,15 (sija 10.)
Loppukilpailut peruttiin, alkukilpailujen tulokset jäivät voimaan
14-16v Team Tapiola
Alkukilpailut 4,55 2.80 7,40 =14,75 (sija 1.) KULTAA
Loppukilpailut peruttiin, alkukilpailujen tulokset jäivät voimaan
Karsintakilpailu EM-kisoihin, 12.12.2015 Kisakallio
SM14-16v Team Tapiola 4,45 2,75 7,60 =14,80 sija 8.