syksy 2013
Syksy 2013
SM-kilpailut & 10-12v välinemestaruuskipailut 30.11-1.12.2013 Helsinki
SM12-14v Team Lumi Kide,
AK 5,05 / 2,8 / 8,2 = 16,05
LK 5,35 / 2.45 / 8.0 =15.80 yht 31,85 sija 9.
SM12-14v Team Lumi Sade, 4,45 / 2.40 / 7.6 = 14.45 sija 19.
10-12v Loiste, kategoria 1, PALKITTIIN
10-12v Tuike, kategoria 6
10-12v pilke, kategoria 8
Etelä-Suomen alueasema, Mäntsälä 24.11.2013
Asema Halla, kirjallinen arviointi
Asema Usva, kirjallinen arviointi
Asema Kaste, kirjallinen arviointi
Asema Voimistelu 10-12v Säde, kirjallinen arviointi
Kilpasarjojen välinemestaruuskilpailut, Jyväskylä 23.-24.11.2013
K16-20v Aava, sija 5.
AK 4,10 2,75 7,40 = 14,25
LK 4,35 3,50 8,40 = 16,25 yht 30,5
K14-16v Joiku 3,8 2,40 7,00 =13,20 sija 19.
K12-14v Kipinä T, kategoria B, 3,9 2,8 8,0 =14,7 sija 8.
K12-14v Kipinä V, kategoria D, sijat 19-30
TUL:n mestaruuskilpailut, Tampere 16.-17.11.2013
K16-20 Aava, sija 6.
AK 4,00 3,35 8,25 =15,60
LK 3,70 3,06 7,05 = 13,81
OVO cup 16.11.2013
SM12-14v Team Lumi Kide, 4,80 2,55 7,80 =15,15 sija 9.
SM12-14v Team Lumi Sade 5,00 2,10 7,10 =14,20 sija 13.
10-12v Loiste, kategoria 2
10-12v Tuike, Kategoria 5
K12-14v Kipinä T, Kategoria B, sija 3. PALKITTIIN
K12-14v Kipinä V, kategoria D
Aluemestaruuskilpailut, Vantaa 9.-10.11.2013
SM12-14v Team Lumi Kide, 4,50 2,35 7,05 =13,90
SM12-14v Team Lumi Sade,
10-12v Loiste, kategoria 2.
10-12v Tuike,kategoria 5.
10-12v Pilke,kategoria 9.
K16-20v Aava, 4,35 3,4 8,3 =16,05 sija 2. HOPEAA
K14-16v Joiku, 3,93 3,05 7,55 = 14,53 sija 5.
K12-14v Kipinä T, kategoria C
K12-14v Kipinä V, kategoria D
Halloween asema, Kerava 3.11.2013
Asema Kaste,K kirjallinen arviointi
Asema Usva, kirjallinen arviointi
Asema Halla, kirjallinen arviointi
Kerava Cup, Kerava 2.11.2013
SM12-14v Team Lumi Kide, 5,10 2,75 6,50 = 14,45 sija 5.
SM12-14v Team Lumi Sade, 4,75 2,30 6,60 = 13,65 sija 7.
10-12v Pilke, kategoria 8
K16-20v Aava, 3,66 3,26 6,66 = 13,58 sija 2. HOPEAA
K14-16v Joiku, 3,20 2,70 6,44 =12,23 sija 9.
K12-14v Kipinä T, kategoria B, sija 4-5
K12-14v Kipinä V, kategoria D
Cailap Cup, Turku 26.10.2013
SM 12-14v Team Lumi Kide, 4,40 2,65 7,0 = 14,55 sija 17.
SM 12-14v Team Lumi Sade 4,10 2,05 7,10 = 13,25 sija 22.
10-12v Loiste kategoria 1, sija 1-3 PALKITTIIN
10-12v Tuike kategoria 6, sija 18-23
Hiiden Asema, Vihti, 26.10.2013
Asema Halla, kirjallinen arviointi
Asema Usva, kirjallinen arviointi
Asema Kaste, kirjallinen arviointi