syksy 2012
Syksy 2012
Cailap Cup, 27.10.2012 Turku
M14-16v Team Tapiola 5,10 3,20 8,05 = 16,35 sija 1. Kultaa
10-12v Team Lumi Sade kategoria 2.
10-12v Team Lumi Kide kategoria 2.
Etelä-Suomen aluemestaruuskilpailut, 3.11.2012 Helsinki
M 14-16v Team Tapiola 5,03 3,15 8,45 = 16,63 sija. 1 Kultaa
M 10-12v Team Lumi Sade kategoria 2.
M 10-12v Team Lumi Kide kategoria 3.
M 10-12v Kipinä L kategoria 7.
M 10-12v Kipinä P kategoria 7.
K yli 16v Pinja 3,66 4,20 9,10 = 17,91 sija 3, pronssia
K 14-16v Aava 3,20 4,25 8,60 = 16,05 sija 5.
K 12-14v Joiku A kategoria B
K 12-14v Joiku S kategoria D
Etelä-Suomen Alueasema, 10.11.2012 Vantaa
Voimistelu 10-12v kirjallinen arviointi
Nuorten voimistelu kirjallinen arviointi
Kaste kirjallinen arviointi
Halla kirjallinen arviointi
Usva kirjallinen arviointi
Pilke kirjallinen arviointi
Tuike kirjallinen arviointi
Loiste kirjallinen arviointi
Kolmen lajin kilpailut, 10.11.2012 Tampere
Kipinä L kategoria 4.
Kipinä P kategoria 5.
OVO cup, 17.11.2012 Espoo
M 10-12 Team Lumi Kide kategoria 1.
M 10-12 Team Lumi Sade kategoria 1.
M 10-12 Kipinä P kategoria 4.
M 10-12 Kipinä L kategoria 5.
K 12-14 Joiku A kategoria C
K 12-14 Joiku S kategoria D
Mind Spa Cup, 18.11.2012 Vihti
K yli 16 Pinja 4,87 3,13 9,93 = 18,93 sija 2. hopeaa
K 14-16 Aava 2,70 4,37 9,07 = 16,13 sija 9.
Pinkin Pantterin asematapahtuma, 24.11.2012 Helsinki
Kaste, kirjallinen arviointi
Halla, kirjallinen arviointi
Usva, kirjallinen arviointi,
Pilke, kirjallinen arviointi
Tuike, kirjallinen arviointi
Loiste, kirjallinen arviointi
Kilpasarjan mestaruuskilpailut, 24.-25.11.2012 Tampere
K yli 16 Pinja 4,46 4,55 10,20 = 19,31 yht 27,96 sija 7.
K 14-16 Aava 3,70 2,70 8,75 = 15,15 sija 12.
K 12-14 Joiku A kategoria B, 4,7 2,6 7,1 = 14,40 sija 13.
K 12-14 Joiku S kategoria C 4,46 1,9 6,6 = 12,96 sija 22
SM-kilpailut, 1.-2.11.2012 Helsinki
M 14-16v Team Tapiola AK 5,35 3,25 8,30 = 16,90 LK 5,60 3,25 8,70 = 17,55 sija 1. SM kultaa
M 10-12v Team Lumi Kide kategoria 2.
M 10-12v Team Lumi Sade kategoria 1. PALKITTIIN
M 10-12v Kipinä L kategoria 4.
M 10-12v Kipinä P kategoria 4.
Junior Cup 2012 tulokset:
1) TapVo Team Tapiola (ent. Tähdettäret) 28 KULTAA
2) OVO Junior Team Magneetit 27
3) VVS Team Vantaa junior 26
4) TaSi-TTNV Fionat-97 21
5) RaIsku Luna 14
Taikapuun asematapahtuma, 8.12.2012 Järvenpää
Nuorten voimistelu, kirjallinen arvostelu
Tuike, kirjallinen arvostelu
Loiste, kirjallinen arvostelu