syksy 2011
Kilpailujen tulokset Syksy 2011
Cailap Cup, 29.10. Turku
Mestaruussarja 10-12v Lumettaret kategoria 2. Palkittiin sija 3.
Mestaruussarja 12-14v Taiga kategoria 5.
Mestaruussarja 14-16v Tähdettäret 3. sija, pronssimitali
Kolmen lajin kilpailut 30.10. Tampere
Kilpasarja 10-12v pisarat kategoria C.
Etelä-Suomen aluemestaruuskilpailut, 6.11 Helsinki
Mestaruussarja 10-12 Tuulettaret kategoria 5.
Mestaruussarja 10-12 Lumettaret kategoria 2.
Mestaruussarja 12-14v Taiga kategoria 5.
Mestaruussarja 14-16v Tähdettäret 3. sija
Kilpasarja 10-12v Saraste kategoria D
Kilpasarja 10-12v Pisarat kategoria C
Kilpasarja 12-14v Aurinkoiset kategoria D
Kilpasarja 12-14v säihkettäret kategoria B
Kilpasarja 14-16v Aava 7. sija
Kilpasarja yli 16v Pinja 3. sija, pronssimitali
Etelä-Suomen alueasematapahtuma, 12.11. Espoo
Asema Kaste kirjallinen arviointi
Asema Paiste kirjallinen arviointi
Asema Pilke kirjallinen arviointi
Asema Tuike kirjallinen arviointi
Asema Loiste kirjallinen arviointi
Asema Perhoset kirjallinen arviointi
Asema Saraste kirjallinen arviointi
OVO-cup 13.11. Espoo
Mestaruussarja 10-12v Tuulettaret kategoria 6.
Mestaruussarja 10-12v Lumettaret kategoria 3.
Mind Spa Cup, 13.11. Nummela
Kilpasarja 10-12v Saraste kategoria D
Kilpasarja 10-12v Pisarat kategoria C
Kilpasarja 12-14v Aurinkoiset kategoria D
Kilpasarja 12-14v säihkettäret kategoria C
Kilpasarja 14-16v Aava 6. sija
Kilpasarja yli 16v, Pinja 1. sija, Kultamitali
TUL:n mestaruuskilpailut, 19.-20.11 Kokkola
Mestaruussarja 14-16v Tähdettäret 5. sija
Kilpasarja 14-16v Aava 9. sija
Kilpasarja yli 16v Pinja 4. sija
Pinkin Pantterin asema 26.11. Helsinki
asema Loiste kirjallinen arviointi
asema Tuike kirjallinen arviointi
asema Pilke kirjallinen arvointi
Kilpasarjan välinemestaruuskilpailut, 26.-27.11 Tampere
Kilpasaeja 10-12v Saraste kategoria C.
Kilpasarja 10-12v Pisarat kategoria C.
Kilpasarja 12-14v Aurinkoiset kategoria D.
Kilpasarja 12-14v Säihkettäret kategoria C.
Kilpasarja 14-16v Aava 9. sija
Kilpasarja yli 16v Pinja 4. sija
SM-kilpailut, 3.-4.12 Turku
Mestaruussarja 10-12v Tuulettaret kategoria 6.
Mestaruussarja 10-12v Lumettaret kategoria 3.
Mestaruussarja 12-14v Taiga kategoria 6.
Mestaruussarja 14-16v Tähdettäret 6. sija
TNV-Cup Asema, 10.12. Turku
asema Loiste kirjallinen arviointi
asema Tuike kirjallinen arviointi