kevät 2018
Kevät 2018 | joukkueet: | ||
---|---|---|---|
15.-18.2.2018 | Miss Valentine, Tarto Viro | Team Hohde 16.833, 16.850 yht. 33.733 2. sija HOPEAA Team Tapiola Gloria | |
4.3.2018 | CC1 & CC2 Karsinta, Kisakallio | Team Tapiola Gloria | |
10.-11.3.2018 | Lovent Cup, Vantaa | Viima M kategoria 4 Usva kategoria 3, 2. sija HOPEAA Team Tapiola pre jr 5,2 3,15 7,6 15,95 2. sija HOPEAA Tuike 2,8 3,3 6,8 12,9 11. sija Team Tapiola Gloria 4,4 3,05 8,15 15,6 4. sija | |
15.-18.3.2018 | IFAGG Challenge Cup 1, World Cup 1, Vantaa AGG Spring open
| Team Tapiola Gloria 5,05 3,0 7,75 15,80 10. sija | |
24.3.2018 | Kaupunki Cup, Vaajakoski | Tuike 2,7 2,8 6,95 12,45 14. sija Hohde KH kategoria 2 16,45 1. sija KULTAA | |
25.3.2018 | OVO Cup, Espoo | Team Tapiola pre jr 5,333 3,133 8,267 16,733 6. sija | |
8.4.2018 | Tapiola Cup, Opinmäki maajoukkueen katsastuskilpailu, EM-valintakilpailu | Viima J kategoria 8 Viima M kategoria 5 Hohde kategoria 3 Team Hohde kategoria 1 17.484 1. sija KULTAA Team Tapiola pre jr 5,667 2.933 7,6 16,2 5. sija Team Tapiola Gloria 5,0 3,3 8,65 16,95 5. sija | |
8.4.2018 | Attitude Cup, Vantaa | Kaste (harraste) kategoria 2 16,3 1. sija KULTAA Usva kategoria 2 16,183 7. sija Loiste 14,467 16. sija Roihu KH 16,333 3. sija PRONSSIA Roihu 15,6 3. sija PRONSSIA | |
14.4.2018 | OVO Stara, Espoo | Viima KH, Taiga J, Taiga M | |
13.-15.4.2018 | IFAGG Challenge Cup II & World Cup II, Craz Itävalta | Team Tapiola Pre jr
| |
14.4.2018 | Turku Cup, turku | Roihu 4,2 3,35 7,8 15,35 4. sija | |
21.-22.4.2018 | Mustan Kissan Cup, Mäntsälä | Viima KH (Stara) Team Hohde kategoria 1 17,867 2. sija HOPEAA Hohde KH kategoria 3 4. sija Kaste (Harraste) kategoria 2 16,10 2. sija HOPEAA Usva kategoria 2 16.333 6. sija Tuike 3,967 2,6 7,45 14,017 15. sija Loiste 4,333 2,8 7,7 14,833 12. sija | |
21.4.2018 | JV 8-10 v. kilpailu, Etelä-Suomi aluestara, Vantaa | Viima J, Taiga J, Taiga M | |
28.-29.4.2018 | Yli 14-vuotiaiden SM-kilpailut & kilpasarjan mestaruuskilpailut, Turku | Loiste 3,85 2,7 7,7 14,25 17. sija Tuike 3,85 2,65 6,5 13,00 26. sija Roihu 4,25 3,25 7,7 15,2 9. sija Team Tapiola Gloria 4,95 3,0 8,6 16,55 5,25 3,3 8,35 16,9 yht. 33,450 8. sija | |
5.-6.5.2018 | Seura Cup, Vantaa
| Kaste (harraste) kategoria 3 Hohde KH kategoria 3 3. sija PRONSSIA Tuike (harraste) 3,25 4,2 8,633 16,083 1. sija KULTAA Roihu KH 3,8 3,867 8,167 15,834 3. sija PRONSSIA Viima KH (stara) | |
5.-6.5.2018 | HJM cup , Mäntsälä | Viima M kategoria 4 team hohde kategoria 1 17,30 1. sija KULTAA Usva kategoria 3 4. sija Team Tapiola pre jr 5,2 3,7 8,1 17,00 3. sija PRONSSIA | |
12.5.2018 | Aurinkoinen Stara, Helsinki | Viima J | |
12.5.2018 | Kaupunki Cup , Tampere | Roihu KH 4,4 4,1 7,9 16,40 3. sija PRONSSIA | |
13.5.2018 | PNV Cup, Helsinki | Loiste 14,10 8. sija Team Tapiola pre jr 16,867 3. sija PRONSSIA | |
19.-20.5.2018 | 12-14v SM-kilpailut ja kilpasarjan mestaruuskilpailut, Hyvinkää | Kaste kategoria 5 Usva kategoria 1 17,55, finaali 4,35, 3,65 8,6 16,60 6. sija Team Tapiola Pre Jr 5,4 3,4 8,25 17,05, 5,4 3,3 8,45 17,15 yht. 34,20 8. sija | |
26.-27.5.2018 | TUL:n mestaruuskilpailut. Kotka | Hohde kategoria 1 17,534 3. sija PRONSSIA Team Hohde kategoria 1 18,600 1. sija KULTAA | |
8.-10.6.2018 | 10-12v mestaruuskilpailut, Turku | Hohde kategoria 1 16,95 9. sija Team Hohde kategoria 1 18,00 3. sija PRONSSIA | |
| |||
| |||
| |||