kevät 2015
Winter Games, Vantaa 9.1.2015
SM 14-16v Team Tapiola 4,55 2,90 7,65 yht 15,10 sija 8.
Miss Valentine, Tarto Viro 20.-22.2.2015
SM 12-14v Team Loiste 5,20 2,85 7,55 yht 15,60 sija 10.
SM 14-16v Team Tapiola 4,75 2,60 7,15 yht 14,50 sija 10.
Valintakilpailu CC II & WC III, Kisakallio 27.2.2015
SM 14-16v Team Tapiola 5,10 2,80 7,85 yht 15,75 sija 5.
Ovo Cup, Espoo 14.3.2015
SM 14-16v Team Tapiola AK 4,87 2,87 8,05 = 15,79 LK 5,13 3,00 7,85 =15,98. Yht 31,77 sija 5.
SM 12-14v Team Loiste TV 5,30 AV 3,37 EXE 8,40 =17.07 sija 2. HOPEAA!
10-12v Halla 3,90 1,70 5,95 = 11,55 sija 20.
Mustan Kissan Cup, Mäntsälä 21.-22.3.2015
K16-20v Joiku 2,57 2,63 6,00 =11,20 sija 14.
K14-16v Kipinä TV 4,13, AV 3,17, EXE 7,10 yht. 14,40
K12-14 Loiste kategoria C
10-12v Usva kategoria 8.
10-12v Kaste kategoria 10.
Mustan Kissan Asema, Mäntsälä 22.3.2015
Asema Hohde M Kirjallinen arvostelu
Asema Hohde J Kirjallinen arvostelu
Asema Hohde K Kirjallinen arvostelu
Caribia Cup, Turku 28.-29.3.2015
SM 14-16v Team Tapiola 5.47 3.17 7.97 yht 16.61 sija 3. Pronssia!
SM 12-14v Team Loiste TV 5,25 AV 3,00 EXE 8,05 = 16,30 sija 5.
10-12v Halla kategoria 3.
10-12v Usva kategoria 9.
K16-20v Joiku 3,75 2,55 6,20 yht 12,50
K14-16v Kipinä 4,15, AV 3,60, EXE 6,65 =14,40 sija 5.
K12-14v Loiste kategoria C
K12-14v Tuike kategoria E
Aluemestaruuskilpailut, Vantaa 11.-12.4.2015
SM14-16v Team Tapiola 5,43, 2,93, 7,97 yht. 16.33 sija 4.
SM12-14v Team Loiste 5,35, 3,15, 8,55 yht. 17,05. sija 2. HOPEAA
10-12v Halla kategoria 3.
10-12v Usva kategoria 8.
10-12v Kaste kategoria 9.
K16-20v Aava 3,90 3,30 6,87 = 14,07 sija 8.
K16-20 Joiku 3,20 2,87 6,07 = 12,14 sija 11.
K14-16v Kipinä 3,47 3,77 7,83 yht. 15,07 sija 8.
K12-14v Loiste kategoria B (sijat 6-9)
K12-14v Tuike kategoria E (sijat 18-28)
Etelä-Suomen Alueasema, Mäntsälä 18.4.2015
Asema Hohde K Kirjallinen arvostelu
8.-10v kilpailu, Turku 19.4.2015
8-10v Hohde M, kirjallinen arvostelu
8-10v Hohde J, kirjallinen arvostelu
Hyvinkää Cup, Hyvinkää 25.4.2015
K16-20v Aava 4,30 2,54 6,53 = 13,37
K16-20v Joiku 3,37 2,33 5,83 = 11,53
Vivin Tähtikisa ja tähtiasema, Vantaa 26.4.2015
Asema Hohde M, kirjallinen arvostelu
Asema Hohde J, kirjallinen arvostelu
Asema Hohde K, kirjallinen arvostelu
TUL:n mestaruuskilpailut, Kotka 2.-.3.5.2015
K16-20v Aava 3,55 3,45 7,75 = 14,75
K14-16v Kipinä 3,40 2,05 6,15 =11,60
SM-kilpailut, Espoo 8.-10.5.2015
SM 14-16v Team Tapiola
AK 5,00 3,05 8,55 = 16,60
LK 4,90 3,10 8,10 = 16,10 sija 8.
SM 12-14v Team Loiste
AK 5,50 3,25 8,50 = 17,25
LK 5,45 3,45 8,20 = 17,10 sija 3. PRONSSIA
Kilpasarjan mestaruuskilpailut, Espoo 16.-17.5.2015
K16-20v Aava 4,05 3,4 8,2 = 15,65 sija 16.
K16-20v Joiku 3,8 3,05 6,9 = 13,75 sija 24.
K14-16v Kipinä 4,3 2,7 6,65 = 13,65 sija 21.
10.-12v & kilpa12-14v mestaruuskilpailut, Tampere 5.-7.6.2015
K12-14v Loiste, kategoria C
K12-14v Tuike, kategoria E
10-12v Halla, kategoria 3.
10-12v Usva, kategoria 7.
10-12v Kaste, kategoria 9.