Syksy 2024 - Kouluikäiset s. 2017-2009

MYCLUBIIN SIIRTYMINEN
Ilmoittautumisjärjestelmämme vaihtuu ja siirrymme Hoikasta MyClubin-käyttöön. Kaikki syyskauden ilmoittautumiset tehdään MyClubin kautta.

MyClubin käyttö on helppoa ja vaivatonta ja se kokoaa myös muun muassa kaiken viestinnän samaan paikkaan!

Jäsenet ovat saaneet sähköpostiinsa aktivointilinkin, jolla pääsee kirjautumaan MyClubiin. Jos olet jo ennen käyttänyt MyClubia muussa yhteydessä, kirjaudu aktivointilinkin kautta sisään samalla käyttäjällä, älä luo uusia tunnuksia. Mikäli et ole saanut linkkiä tai linkki on vanhentunut, ota yhteyttä.

ILMOITTAUTUMINEN SYKSY 2024
Vanhojen jäsenten ennakkoilmoittautuminen lasten tunneille alkaa ma 20.5. klo 10.00 ja päättyy to 30.5. klo 23.00. Ennakkoilmoittautumisessa voit ilmoittautua mihin tahansa syksyn ryhmään.

Uusien jäsenten ilmoittautuminen alkaa maanantaina 3.6. klo 10.00.

Tunnit 55 min pituisia, jotta tuntien väliin jää aikaa vaihdolle.

 

SYYSKAUSI 2024
KOULUIKÄISET

 

M A A N A N T A I   

Akrobatiavoimistelu 
10-12v. (2014-2012)

MA 16.00-16.55

Mankkaan koulu
Sara Kuurne, Essi Turpeinen

Akrobatiavoimistelu 
7-9v. (2017-2015)

MA 17.00-17.55

Mankkaan koulu
Sara Kuurne, Essi Turpeinen

Joukkuevoimistelu 
Aurinkoiset 2 x vko
7-8v. (2017-2016)

17.00-17.55

Tapiolan koulu
 

Ryhmän toinen tunti torstaisin Vindängenin koululla.

Showtanssi
7-9v. (2017-2015)

MA 17.00-17.55

Leppävaaran nuorisotila

Showtanssi
10-12v. (2014-2012)

MA 18.00-18.55

Leppävaaran nuorisotila

Showtanssi
13-15 v. (2011-2009)

MA 19.00-19.55

Leppävaaran nuorisotila

Stara-voimistelu
7-9v. (2017-2015)

16.30-17.25

Ruusutorpan koulu
Jenna Londen, Jenni Aalto


 

T I I S T A I   

Joukkuevoimistelu
Pisarat 2 x vko
9-10v. (2015-2014)

TI 16.00-16.55

Mankkaan koulu
Alva Pakka

Ryhmän toinen tunti torstaisin Mankkaan koululla

FreeGym
7-9v. (2017-2015)

TI 17.00-17.55

Laajalahden koulu
Tseyang Sillanpää, Essi Turpeinen

FreeGym
10-12v. (2014-2012)

TI 18.00-18.55

Laajalahden koulu
Tseyang Sillanpää, Essi Turpeinen

Akrobatiavoimistelu
7-9v. (2017-2015)

TI 17.00-17.55

Mankkaanpuron koulu
Helen Sointula, Isla Kallio, Emilia Laine

Akrobatiavoimistelu
10-12v. (2014-2012)

TI 18.00-18.55

Mankkaanpuron koulu
Helen Sointula, Isla Kallio, Emilia Laine

 

T O R S T A I   

Akrobatiavoimistelu
13-15 v. (2011-2009)

TO 16.00-16.55

Mankkaan koulu (1/2 salia)
Sara Kuurne, Essi Turpeinen

Joukkuevoimistelu
Pisarat 2 x vko
9-10v. (2015-2014)

TO 16.00-16.55

Mankkaan koulu (1/2 salia)
Alva Pakka

Ryhmän toinen tunti tiistaisin Mankkaan koululla

Joukkuevoimistelu
Aurinkoiset 2 x vko 
7-8v. (2017-2016)

TO 17.45-18.40

Vindängenin koulu, Tapiola
 

Ryhmän toinen tunti maanantaisin Tapiolan koululla.

Showtanssi 
7-9v. (2017-2015)

TO 17.00-17.55

Tapiolan koulu
Marjo-Riikka Descargues

Showtanssi
10-12v. (2014-2012)

TO 18.00-18.55

Tapiolan koulu
Marjo-Riikka Descargues

 

Showtanssi
13-15 v. (2011-2009)

TO 19.00-19.55

Tapiolan koulu
Marjo-Riikka Descargues

 

P E R J A N T A I

Akrobatiavoimistelu
7-9v. (2017-2015)

PE 17.00-17.55

Postipuun koulu
Tseyang Sillanpää, Elena Aho, Lia Henttinen

Akrobatiavoimistelu
10-12v. (2014-2012)

PE 18.00-18.55

Postipuun koulu
Tseyang Sillanpää, Elena Aho, Lia Henttinen

Pidätämme oikeuden muutoksiin!