Syksy 2024 - Alle kouluikäiset s. 2023-2018

MYCLUBIIN SIIRTYMINEN

Ilmoittautumisjärjestelmämme vaihtuu ja siirrymme Hoikasta MyClubin-käyttöön. Kaikki syyskauden ilmoittautumiset tehdään MyClubin kautta.

MyClubin käyttö on helppoa ja vaivatonta ja se kokoaa myös muun muassa kaiken viestinnän samaan paikkaan!

Jäsenet ovat saaneet sähköpostiinsa aktivointilinkin, jolla pääsee kirjautumaan MyClubiin. Jos olet jo ennen käyttänyt MyClubia muussa yhteydessä, kirjaudu aktivointilinkin kautta sisään samalla käyttäjällä, älä luo uusia tunnuksia. Mikäli et ole saanut linkkiä tai linkki on vanhentunut, ota yhteyttä.

ILMOITTAUTUMINEN SYKSY 2024

Vanhojen jäsenten ennakkoilmoittautuminen lasten tunneille alkaa ma 20.5. klo 10.00 ja päättyy to 30.5. klo 23.00. Ennakkoilmoittautumisessa voit ilmoittautua mihin tahansa syksyn ryhmään.

Uusien jäsenten ilmoittautuminen alkaa maanantaina 3.6. klo 10.00.

Tunnit 40 min tai 55 min pituisia, jotta tuntien väliin jää aikaa vaihdolle.

 

SYYSKAUSI 2024
ALLE KOULUIKÄISET

 

M A A N A N T A I   

Seikkailujumppa
3-4v. (2021-2020)

MA 17.00-17.40

Kilonpuiston koulu
Diana Rautio, Senni Määttälä

Seikkailujumppa
5-6v. (2019-2018)

MA 17.45-18.25

Kilonpuiston koulu
Diana Rautio, Senni Määttälä

NinjaGym
3-4v. (2021-2020)

MA 17.00-17.40

Mikkelän koulu
Tarja Ketola, Emilia Laine

NinjaGym
5-6v. (2019-2018)

MA 17.45-18.25

Mikkelän koulu
Tarja Ketola, Emilia Laine

Stara-voimistelu
3-4v. (2021-2020)

17.30-18.10

Ruusutorpan koulu
Jenna Londen, Jenni Aalto, Alva Pakka

Stara-voimistelu
5-6v. (2019-2018)

18.15-18.55

Ruusutorpan koulu
Jenna Londen, Jenni Aalto, Alva Pakka

Seikkailujumppa
3-4v. (2021-2020)

17.00-17.40

Toppelundin koulu
Mirka Saaristola / Helen Sointula, Sofianna Kläusler

Seikkailujumppa
5-6v. (2019-2018)

17.45-18.25

Toppelundin koulu
Mirka Saaristola / Helen Sointula, Sofianna Kläusler

 

T I I S T A I   

Temppujumppa
3-4v. (2021-2020)

TI 17.00-17.40

Kilon koulu (1/2 salia)
Tarja Ketola, Peppi Turpeinen, Lia Henttinen

Temppujumppa
5-6v. (2019-2018)

TI 17.45-18.25

Kilon koulu (1/2 salia)
Tarja Ketola, Peppi Turpeinen, Lia Henttinen

Joukkuevoimistelu
Perhoset 2 x vko 
5-6v. (2019-2018)

TI 17.15-18.10

Kilon koulu (1/2 salia)
Stella Strömberg

Ryhmän toinen tunti torstaisin Kilonpuiston koululla

Stara-voimistelu
3-4v. (2021-2020)

TI 17.00-17.40

Pohjois-Tapiolan koulu
Jenna Londen, Senni Määttälä

Stara-voimistelu
5-6v. (2019-2018)

TI 17.45-18.25

Pohjois-Tapiolan koulu
Jenna Londen, Senni Määttälä

 

K E S K I V I I K K O   

Perheliikunta
2-3v. (2022-2021)

KE 17.15-17.55

Laajalahden koulu
Mari Sarekoski

Perheliikunta
3-6v. (2021-2018)

KE 18.00-18.40

Laajalahden koulu
Mari Sarekoski

Temppujumppa
3-4v. (2021-2020)

KE 17.30-18.10

Taavinkylän koulu (1/2 salia)
Jenna Londen, Emilia Laine

Temppujumppa
5-6v. (2019-2018)

KE 18.15-18.55

Taavinkylän koulu (1/2 salia)
Jenna Londen, Emilia Laine

Perheliikunta
2-3v. (2022-2021)

KE 17.00-17.40

Toppelundin koulu
Maija Pelttari

 

Perheliikunta
3-6v. (2021-2018)

KE 17.45-18.25

Toppelundin koulu
Maija Pelttari

 

T O R S T A I   

Stara-voimistelu
4-6v. (2020-2018)

TO 17.00-17.40

Vindängenin koulu, Tapiola
 

NinjaGym
3-4v. (2021-2020)

TO 17.00-17.40

Toppelundin koulu
Tarja Ketola, Emilia Laine, Peppi Turpeinen

NinjaGym
5-6v. (2019-2018)

TO 17.45-18.25

Toppelundin koulu
Tarja Ketola, Emilia Laine, Peppi Turpeinen

Joukkuevoimistelu
Perhoset 2 x vko 
5-6v. (2019-2018)

TO 17.00-17.55

Kilonpuiston koulu
Stella Strömberg

Ryhmän toinen tunti tiistaisin Kilon koululla

 

S U N N U N T A I 

Perheliikunta 
3-6v. (2021-2018)

SU 14.30-15.10

Mankkaan koulu
Mari Sarekoski

 

Perheliikunta 
1-2v. (2023-2022)

SU 15.15-15.55

Mankkaan koulu
Mari Sarekoski

 

Perheliikunta 
2-3 v. (2022-2021)

SU 16.00-16.40

Mankkaan koulu
Mari Sarekoski

Pidätämme oikeuden muutoksiin!