Viikot 20-21 / 16.-22.5.2022

Korvauksena alkuvuoden koronarajoituksista aiheutuneille peruutuksille, olemme saanet osalle kouluista vuorojen pidennyksiä 16.-25.5.2022. Kevätkauden päättymisen jälkeen pidämme siis vielä alla olevat tunnit. Muut tunnit jäävät kesätauolle jo 6.5. (iltavalvojakoulut) tai 15.5. (omavalvontakoulut) alkaen.

VIIKKO 20 / 16.-22.5.2022


MAANANTAI 16.5.

DanceMix
MA 17.30-18.30
Rani Saarinen
Tapiolan koulu
peilisali
Yin-jooga
MA 18.45-20.00
Johannes Saarinen
Tapiolan koulu
peilisali
Tanssillinen voimistelu
edistyneet
MA 18.30-19.30
Virve Jokinen
Espoon kristillinen koulu
Matinkylä
LouhenNaiset*
MA 19:30-21:00
Virve Jokinen
Espoon kristillinen koulu
Matinkylä


TIISTAI 17.5.

Seniorijumppa
TI 13.00-14.00
Johannes Saarinen
Haukilahden 
monitoimitalo
Keppijumppa
TI 17.00-18.00
Pauliina Varjonen
Mankkaan koulu
Lavis
TI 18.00-19.00
Pauliina Varjonen
Mankkaan koulu
Circuit
TI 19.00-20.30
Pauliina Varjonen
Mankkaan koulu
1/2 salia
LatinDanceMix -PERUTTU
TI 19.00-20.00
Tseyang Sillanpää

Mankkaan koulu
1/2 salia

PERUTTU

Lihaskuntojumppa
TI 19.00-20.00
Tarja Ketola
Haukilahden koulu


KESKIVIIKKO 18.5.

Kuntojumppa
KE 17.30-18.30
Kaisa Tiira-Vahala
Mankkaanpuron koulun piha
ULKONA
Kahvakuula
KE 18.30-19.30
Kaisa Tiira-Vahala
Mankkaanpuron koulun piha
ULKONA
Salsa
KE 19.30-20.30
Maija Pelttari
Haukilahden koulu
Pilates perutaso*
KE 19.00-20.00
Tiina Nordgren
Espoon kristillinen koulu
Matinkylä
Pilates keski-jatkotaso*
KE 20.00-21.00
Tiina Nordgren
Espoon kristillinen koulu
Matinkylä


TORSTAI 19.5.

DanceMix + Core
TO 17.00-18.00
Joanna Gefwert
Tapiolan koulu
peilisali
Barre
TO 18.00-19.00
Joanna Mauno
Tapiolan koulu
peilisali
Tanssillinen Voimistelu
TO 19.00-20.00
Virve Jokinen
Tapiolan koulu
peilisali
LouhenNaiset*
TO 20.00-21.00
Virve Jokinen
Tapiolan koulu
peilisali


PERJANTAI 20.5.

Lihaskuntojumppa
PE 18.30-19.30
Mirka Saaristola
Tapiolan koulu
iso sali


VIIKKO 21 / 23.-25.5.2022


MAANANTAI 23.5.

DanceMix
MA 17.30-18.30
Rani Saarinen
Tapiolan koulu
peilisali
Yin-jooga
MA 18.45-20.00
Johannes Saarinen
Tapiolan koulu
peilisali

Tanssillinen voimistelu
edistyneet
MA 18.30-19.30
Virve Jokinen
Espoon kristillinen koulu
Matinkylä
LouhenNaiset*
MA 19:30-21:00
Virve Jokinen
Espoon kristillinen koulu
Matinkylä


TIISTAI 24.5.

Seniorijumppa
TI 13.00-14.00
Eliisa Laamanen
Haukilahden 
monitoimitalo
Lihaskuntojumppa
TI 19.00-20.00
Tarja Ketola
Haukilahden koulu


KESKIVIIKKO 25.5.

Kuntojumppa
KE 17.30-18.30
Heidi Viitamäki
Mankkaanpuron koulun piha
ULKONA
Kahvakuula
KE 18.30-19.30
Heidi Viitamäki
Mankkaanpuron koulun piha
ULKONA
Salsa
KE 19.30-20.30
Maija Pelttari
Haukilahden koulu
Pilates perutaso*
KE 19.00-20.00
Tiina Nordgren
Espoon kristillinen koulu
Matinkylä
Pilates keski-jatkotaso*
KE 20.00-21.00
Tiina Nordgren
Espoon kristillinen koulu
Matinkylä