Intra|Hallitus

Lasten tunnit syksy 2019

                                          TUNTIOHJELMA SYKSY 19.8.-4.12.2019
 Leppävaaran nuorisotilan Mini-JV ja tanssitunnit alkavat vasta 2.9. ja päättyvät 17.12.     

M A A N A N T A I   

Voimistelukoulu 4-6v.
(2013-2015 syntyneet)

17.45-18.30Kilon koulu

Mari Sarekoski, Aada Varonen, Aada Koskinen

Akrobatiavoimistelu 7-9v. 
(2010-2012)

18.30-19.30Kilon kouluMari Sarekoski, Aada Varonen, Aada Koskinen
Seikkailujumppa 4-6v.
(2013-2015)
17.00-17.40Kilonpuiston kouluSaara Koskinen, Suvi Svartling
Akrobatiavoimistelu 7-9v.
(2010-2012)
17.45-18.45Kilonpuiston kouluSaara Koskinen, Suvi Svartling
Mini-JV* 3-4v.
(2015-2016)
17.30-18.10Leppävaaran nuorisotilaTerhi Rajala, Jemina Jolkkonen
Mini-JV* 5-6v. 
(2013-2014)
18.15-19.00Leppävaaran nuorisotilaTerhi Rajala, Jemina Jolkkonen
 *joukkuevoimistelu   
T I I S T A I   
Temppujumppa 3-4v.
(2015-2016)
17.00-17.40BoställsskolanTerhi Rajala, Fanni Kuurne
Temppujumppa 5-6v.
(2013-2014)
17.45-18.30 BoställsskolanTerhi Rajala, Fanni Kuurne
Street/showtanssi 10-12v.
(2007-2009)
17.00-18.00Leppävaaran nuorisotilaCecilia Hietanen
Street/showtanssi 7-9v.
(2010-2012)
18.00-19.00Leppävaaran nuorisotilaCecilia Hietanen 
Akrobatiavoimistelu 10-12v.
(2007-2009)
16.00-17.00Mankkaan kouluMari Sarekoski, Jonna Komulainen, Suvi Svartling
Akrobatiavoimistelu 7-9v.
(2010-2012) 
17.00-18.00Mankkaan kouluMari Sarekoski, Jonna Komulainen, Suvi Svartling
Seikkailujumppa 3-4v.
(2015-2016)
17.30-18.10Mankkaanpuron kouluTinja Virtala, Iris Martin, Saga Morelius
Seikkailujumppa 5-6v.
(2013-2014)
18.15-19.00Mankkaanpuron kouluTinja Virtala, Iris Martin, Saga Morelius
K E S K I V I I K K O   
Mini-JV 5-7v.
(2012-2014)
17.00-17.45Westendinpuiston kouluAlina Andersson
Akrobatiavoimistelu 8-13v.
(2006-2011)
17.00-18.00Mankkaan kouluMari Sarekoski

Temppujumppa 3-4v.
(2015-2016)

17.00-17.40Kilon kouluMette Nevalainen, Fanni Kuurne
Temppujumppa 5-6v.
(2013-2014)
17.45-18.30Kilon kouluMette Nevalainen, Fanni Kuurne
FreeGym 7-9v.
(2010-2012) 
18.30-19.30Kilon kouluMette Nevalainen, Fanni Kuurne
Mini-JV* 3-4v.
(2015-2016)
17.00-17.40Mankkaanpuron koulu, Emilia Rasehorn, Emilia Nummi
Mini-JV* 5-6v.
(2013-2014)
17.45-18.30Mankkaanpuron koulu, Emilia Rasehorn, Emilia Nummi
Temppujumppa 3-4v. 
(2015-2016)
17.30-18.10Taavinkylän kouluRiikka Isoluoma, Jonna Komulainen, Jemina Jolkkonen
Temppujumppa 5-6v.
(2013-2014)
18.15-19.00Taavinkylän kouluRiikka Isoluoma, Jonna Komulainen, Jemina Jolkkonen
Seikkailujumppa 3-4v.
(2015-2016) 
17.00-17.40Toppelundin kouluSaara Koskinen, Iris Martin, Annika Lindroos
Seikkailujumppa 5-6v.
(2013-2014)
17.45-18.30Toppelundin kouluSaara Koskinen, Iris Martin, Annika Lindroos
*JV=joukkuevoimistelu   
 T O R S T A I   
Showtanssi 7-9v.
(2010-2012)
17.00-18.00Mankkaanpuron kouluMarjo-Riikka Descargues
Showtanssi 10-12v.
(2007-2009)
18.00-19.00Mankkaanpuron kouluMarjo-Riikka Descargues
NinjaGym 4-6v.
(2013-2015) 
17.00-17.45Perkkaanpuiston kouluMari Sarekoski, Fanni Kuurne
FreeGym 7-9v.
(2010-2012)
17.45-18.45Perkkaanpuiston kouluMari Sarekoski, Fanni Kuurne
FreeGym 10-12v.
(2007-2009)
18.45-19.45Perkkaanpuiston kouluMari Sarekoski, Fanni Kuurne
Temppujumppa 3-4v. 
(2015-2016)
17.00-17.40

Sepon koulu

Terhi Rajala, Aada Varonen
Temppujumppa 5-6v.
(2013-2014)
17.45-18.30

Sepon koulu 

Terhi Rajala, Aada Varonen
    
L A U A N T A I
Mini-JV 3-4v.
(2015-2016)
12.30-13.10Mankkaan koulu, Saga Morelius, Iris Martin
Mini-JV 5-6v.
(2013-2014)
13.15-14.00Mankkaan koulu, Saga Morelius, Iris Martin
    

                                            Pidätämme oikeuden muutoksiin!