Intra|Hallitus

Lasten tunnit kevät 2020

 

TUNTIOHJELMA KEVÄT 7.1.-9.5.2020 

 

Suurin osa lasten ryhmistä esiintyy seuran kevätnäytöksissä huhti-toukokuussa! 
 Ryhmät on nimetty tämän vuoden aikana täytettävän ikävuoden mukaan. Esimerkiksi syyskuussa 2020 kuusi vuotta täyttävä lapsi kuuluu jo nyt kevätkaudella 6-7-vuotiaiden temppujumppaan, vaikka onkin koko kevätkauden ajan vielä viisivuotias. 
M A A N A N T A I   

Voimistelukoulu 5-7 v.
(2013-2015 syntyneet)

17.45-18.30Kilon koulu

Meri Leppänen, Aada Varonen, Aada Koskinen

Akrobatiavoimistelu 8-10 v. 
(2010-2012)

18.30-19.30Kilon kouluMeri Leppänen, Aada Varonen, Aada Koskinen
Seikkailujumppa 5-7 v.
(2013-2015)
17.00-17.40Kilonpuiston kouluSaara Koskinen, Sara Punkari, Emma Saaristola
Akrobatiavoimistelu 8-10 v.
(2010-2012)
17.45-18.45Kilonpuiston kouluSaara Koskinen, Sara Punkari, Emma Saaristola
Mini-JV* 4-5 v.  
(2015-2016)
17.30-18.10Leppävaaran nuorisotilaRoosa Laakkonen, Jemina Jolkkonen
Mini-JV* 6-7 v. 
(2013-2014)
18.15-19.00Leppävaaran nuorisotilaRoosa Laakkonen, Jemina Jolkkonen

Mini-JV* 4-5 v.
(2015-2016)

18.30-19.15

Westendinpuiston kouluEnni Railamaa, Linnea Norta
*JV=joukkuevoimistelu   
T I I S T A I   
Temppujumppa 4-5 v.
(2015-2016)
17.00-17.40Boställsskolan Henni Gröhn, Saara Horttanainen
Temppujumppa 6-7 v.
(2013-2014)
17.45-18.30 Boställsskolan Henni Gröhn, Saara Horttanainen
Street/showtanssi 11-13 v.  
(2007-2009)
17.00-18.00Leppävaaran nuorisotilaCecilia Hietanen
Street/showtanssi 8-10 v. 
(2010-2012)
18.00-19.00Leppävaaran nuorisotilaCecilia Hietanen 
Akrobatiavoimistelu 11-13 v.
(2007-2009)
16.00-17.00Mankkaan kouluEliisa Laamanen, Henna Vepsäläinen, Maj Vanhanen
Akrobatiavoimistelu 8-10 v.
(2010-2012) 
17.00-18.00Mankkaan kouluEliisa Laamanen, Henna Vepsäläinen, Maj Vanhanen
Seikkailujumppa 4-5 v.
(2015-2016)
17.30-18.10Mankkaanpuron kouluSaara Koskinen, Iris Martin, Saga Morelius
Seikkailujumppa 6-7 v.
(2013-2014)
18.15-19.00Mankkaanpuron kouluSaara Koskinen,  Iris Martin, Saga Morelius
K E S K I V I I K K O   
Mini-JV 6-8 v.
(2012-2014)
17.00-17.45Westendinpuiston kouluAlina Andersson, Roosa Laakkonen, Anna Ahvenniemi
Akrobatiavoimistelu 9-13 v.
(2007-2011)
17.00-18.00Mankkaan kouluAnni Hujala, Amanda Otten, Emma Saaristola

Temppujumppa 4-5 v.
(2015-2016)

17.00-17.40Kilon kouluSara Punkari, Aada Varonen
Temppujumppa 6-7 v.
(2013-2014)
17.45-18.30Kilon kouluSara Punkari, Aada Varonen
FreeGym 7-9 v.
(2010-2012) 
18.30-19.30Kilon kouluSara Punkari, Aada Varonen
Mini-JV* 4-5 v.
(2015-2016)
17.00-17.40Mankkaanpuron kouluEliisa Laamanen, Emilia Nummi, Saga Morelius
Mini-JV* 6-7 v.
(2013-2014)
17.45-18.30Mankkaanpuron kouluEliisa Laamanen, Emilia Nummi, Saga Morelius
Temppujumppa 4-5 v. 
(2015-2016)
17.30-18.10Taavinkylän kouluRiikka Isoluoma, Jemina Jolkkonen, Nina Karvonen
Temppujumppa 6-7 v.
(2013-2014)
18.15-19.00Taavinkylän kouluRiikka Isoluoma, Jemina Jolkkonen, Nina Karvonen
Seikkailujumppa 4-5 v.
(2015-2016) 
17.00-17.40Toppelundin kouluSaara Koskinen, Iris Martin, Fanni Lamponen
Seikkailujumppa 6-7 v.
(2013-2014)
17.45-18.30Toppelundin kouluSaara Koskinen, Iris Martin, Fanni Lamponen
*JV=joukkuevoimistelu   
 T O R S T A I   
Showtanssi 8-10 v.
(2010-2012)
17.00-18.00Mankkaanpuron kouluMarjo-Riikka Descargues
Showtanssi 11-13 v.
(2007-2009)
18.00-19.00Mankkaanpuron kouluMarjo-Riikka Descargues
NinjaGym 5-7 v.
(2013-2015) 
17.00-17.45Perkkaanpuiston kouluSaara Koskinen, Siiri Tella, Emilia Nummi
FreeGym 8-10 v.
(2010-2012)
17.45-18.45Perkkaanpuiston kouluSaara Koskinen, Siiri Tella, Emilia Nummi
FreeGym 11-13 v.
(2007-2009)
18.45-19.45Perkkaanpuiston kouluSaara Koskinen, Siiri Tella, Emilia Nummi
L A U A N T A I
Mini-JV 4-5 v.
(2015-2016)
12.30-13.10Mankkaan kouluSaga Morelius, Iris Martin
Mini-JV 6-7 v.
(2013-2014)
13.15-14.00Mankkaan kouluSaga Morelius, Iris Martin
 *JV=joukkuevoimistelu   

                                            Pidätämme oikeuden muutoksiin!