Intra|Hallitus

Lasten tunnit kevät 2019

                                          TUNTIOHJELMA KEVÄT 7.1.-3.5.2019            

M A A N A N T A I   

Voimistelukoulu 4-6v.
(2012-2014 syntyneet)

17.45-18.30Kilon koulu

Mari Sarekoski, Fanni Kuurne, Iisa Jaatinen

Akrobatiavoimistelu 7-9v. 
(2009-2011)

18.30-19.30Kilon kouluMari Sarekoski, Fanni Kuurne, Iisa Jaatinen
Seikkailujumppa 3-4v.
(2014-2015)
17.00-17.40Kilonpuiston kouluEliisa Laamanen, Silja Enlund, Jonna Komulainen
Seikkailujumppa 5-6v.
(2012-2013)
17.45-18.30Kilonpuiston kouluEliisa Laamanen, Silja Enlund, Jonna Komulainen
Akrobatiavoimistelu 7-9v.
(2009-2011)
18.30-19.30Kilonpuiston kouluEliisa Laamanen, Silja Enlund, Jonna Komulainen
Mini-JV* 3-4v.
(2014-2015)
17.30-18.10Leppävaaran nuorisotilaTerhi Rajala, Helmi Huhtala
Mini-JV* 5-6v. 
(2012-2013)
18.15-19.00Leppävaaran nuorisotilaTerhi Rajala, Helmi Huhtala
 *joukkuevoimistelu   
T I I S T A I   
Temppujumppa 3-4v.
(2014-2015)
17.00-17.40Laajalahden kouluTerhi Rajala, Aura Hämynen, Noora Taivassalo
Temppujumppa 5-6v.
(2012-2013)
17.45-18.30 Laajalahden kouluTerhi Rajala, Aura Hämynen, Noora Taivassalo
Street/showtanssi 10-12v.
(2006-2008)
16.45-17.45 Leppävaaran nuorisotilaCecilia Hietanen
Street/showtanssi 7-9v.
(2009-2011)
17.45-18.45Leppävaaran nuorisotilaCecilia Hietanen 
Akrobatiavoimistelu 10-12v.
(2006-2008)
16.00-17.00Mankkaan kouluMari Sarekoski, Rosa Ekstam, Sofia Silfverberg
Akrobatiavoimistelu 7-9v.
(2009-2011)
17.00-18.00Mankkaan kouluMari Sarekoski, Rosa Ekstam, Sofia Silfverberg
Seikkailujumppa 3-4v.
(2014-2015)
17.30-18.10Mankkaanpuron kouluLinda Kivisoja, Ella Björklund, Aada Varonen
Seikkailujumppa 5-6v.
(2012-2013)
18.15-19.00Mankkaanpuron kouluLinda Kivisoja, Ella Björklund, Aada Varonen
K E S K I V I I K K O   

Temppujumppa 3-4v.
(2014-2015)

17.00-17.40Kilon kouluRoni Vacker, Fanni Kuurne, Emilia Rasehorn
Temppujumppa 5-6v.
(2012-2013)
17.45-18.30Kilon kouluRoni Vacker, Fanni Kuurne, Emilia Rasehorn
FreeGym 7-9v.
(2009-2011)
18.30-19.30Kilon kouluRoni Vacker, Fanni Kuurne, Emilia Rasehorn
Mini-JV* 3-4v.
(2014-2015)
17.00-17.40Mankkaanpuron kouluAlina Andersson, Saga Morelius, Iisa Jaatinen
Mini-JV* 5-6v.
(2012-2013)
17.45-18.30Mankkaanpuron kouluAlina Andersson, Saga Morelius, Iisa Jaatinen
Temppujumppa 3-4v. 
(2014-2015)
17.30-18.10Taavinkylän kouluRiikka Isoluoma, Saara Koskinen, Jemina Jolkkonen
Temppujumppa 5-6v.
(2012-2013)
18.15-19.00Taavinkylän kouluRiikka Isoluoma, Saara Koskinen, Jemina Jolkkonen
Seikkailujumppa 3-4v.
(2014-2015) 
17.00-17.40Toppelundin kouluMaija Pelttari, Iris Martin, Helmi Huhtala
Seikkailujumppa 5-6v.
(2012-2013)
17.45-18.30Toppelundin kouluMaija Pelttari, Iris Martin, Helmi Huhtala
*JV=joukkuevoimistelu   
 T O R S T A I   
Showtanssi 7-9v.
(2009-2011)
17.00-18.00Mankkaanpuron kouluMarjo-Riikka Descargues
Showtanssi 10-12v.
(2006-2008)
18.00-19.00Mankkaanpuron kouluMarjo-Riikka Descargues
Voimistelukoulu 3-4v.
(2014-2015)
17.00-17.40Niittykummun koulu (yläsali)Maija Pelttari, Jenna Waaralinna
Voimistelukoulu 5-6v.
(2012-2013) 
17.45-18.30Niittykummun koulu (yläsali)Maija Pelttari, Jenna Waaralinna
Temppujumppa 4-6v.
(2012-2014) 
17.00-17.45Perkkaanpuiston kouluMari Sarekoski, Sofia Silfverberg, Vivi Helin
FreeGym 7-9v.
(2009-2011) 
17.45-18.45Perkkaanpuiston kouluMari Sarekoski, Sofia Silfverberg, Vivi Helin
FreeGym 10-12v.
(2006-2008)
18.45-19.45Perkkaanpuiston kouluMari Sarekoski, Sofia Silfverberg, Vivi Helin
Temppujumppa 4-5v. 
(2013-2014)
17.00-17.40

Sepon koulu

Terhi Rajala, Saara Koskinen, Jemina Jolkkonen
Temppujumppa 6-7v.
(2011-2012)
17.45-18.30

Sepon koulu 

Terhi Rajala, Saara Koskinen, Jemina Jolkkonen
    
Seikkailujumppa 5-6v.
(2012-2013)
17.45-18.30Vindängens skolaAura Hämynen, Suvi Svartling
L A U A N T A I
Mini-JV 3-4v.
(2014-2015)
10.00-10.40Tapiolan kouluMiia Hartonen, Saga Morelius, Iris Martin
Mini-JV 5-6v.
(2012-2013)
10.45-11.30Tapiolan kouluMiia Hartonen, Saga Morelius, Iris Martin
    

                                            Pidätämme oikeuden muutoksiin!