Intra|Hallitus

Tuntiohjelma

Lasten tunneilla liikutaan ilman vanhempia.

Perheliikunnan
tunneille lapset osallistuvat yhdessä vanhemman kanssa.

Yli 13-vuotiaiden tunnit löytyvät nuorten tuntiohjelmasta.

 

 

 


 

                                          TUNTIOHJELMA KEVÄT 8.1.-4.5.2018

 

M A A N A N T A I   

Voimistelukoulu 6-7v.
(2011-2012 syntyneet)

17.45-18.30Kilon koulu

Mari Sarekoski, Vivi Helin, Jenna Waaralinna

Akrobatiavoimistelu 8-10v. 
(2008-2010)

18.30-19.30Kilon kouluMari Sarekoski, Vivi Helin, Jenna Waaralinna
Mini-JV* 4-5v.
(2013-2014)
17.00-17.40Kilonpuiston kouluSuvi Rantanen / Mirjami Akkanen, Emilia Rasehorn, Helmi Hovi
Mini-JV* 6-7v.
(2011-2012)
17.45-18.30Kilonpuiston kouluSuvi Rantanen / Mirjami Akkanen, Emilia Rasehorn, Helmi Hovi
Akrobatiavoimistelu 8-10v.
(2008-2010)
18.30-19.30Kilonpuiston kouluSuvi Rantanen / Mirjami Akkanen, Emilia Rasehorn, Helmi Hovi
    
*JV=joukkuevoimistelu   
T I I S T A I   
Temppujumppa 4-5v.
(2013-2014)
17.00-17.40Laajalahden kouluElina Vastakoski, Aura Hämynen, Jenny Lahti
Temppujumppa 6-7v.
(2011-2012)
17.45-18.30 Laajalahden kouluElina Vastakoski, Aura Hämynen, Jenny Lahti
Showtanssi 8-10v.
(2008-2010)
17.00-18.00 Leppävaaran nuorisotilaCecilia Hietanen
Showtanssi 11-13v.
(2005-2007)
18.00-19.00Leppävaaran nuorisotilaSara Poutiainen 
Akrobatiavoimistelu 11-13v.
(2005-2007)
16.00-17.00Mankkaan kouluMari Sarekoski, Rosa Ekstam, Aada Varonen
Akrobatiavoimistelu 8-10v.
(2008-2010)
17.00-18.00Mankkaan kouluMari Sarekoski, Rosa Ekstam, Aada Varonen
Seikkailujumppa 4-5v.
(2013-2014)
17.30-18.10Mankkaanpuron kouluHilla Hirvonen, Ella Björklund, Silja Enlund
Seikkailujumppa 6-7v.
(2011-2012)
18.15-19.00Mankkaanpuron kouluHilla Hirvonen, Ella Björklund, Silja Enlund
FreeGym 8-10v.
(2008-2010)
17.00-18.00 Toppelundin koulu Eliisa Laamanen, Roni Vacker 
K E S K I V I I K K O   

Temppujumppa 4-5v.
(2013-2014)

17.00-17.40Kilon kouluEliisa Laamanen, Roni Vacker, Heidi Taivassalo
Temppujumppa 6-7v.
(2011-2012)
17.45-18.30Kilon kouluEliisa Laamanen, Roni Vacker, Heidi Taivassalo
FreeGym 8-10v.
(2008-2010)
18.30-19.30Kilon kouluEliisa Laamanen, Roni Vacker, Heidi Taivassalo
Mini-JV* 4-5v.
(2013-2014)
17.00-17.40Mankkaanpuron kouluAlina Andersson, Anna Ahvenniemi, Saga Morelius
Mini-JV* 6-7v.
(2011-2012)
17.45-18.30Mankkaanpuron kouluAlina Andersson, Anna Ahvenniemi, Saga Morelius
Temppujumppa 4-5v. 
(2013-2014)
17.30-18.10Taavinkylän kouluElina Vastakoski, Noora Taivassalo, Saara Koskinen
Temppujumppa 6-7v.
(2011-2012)
18.15-19.00Taavinkylän kouluElina Vastakoski, Noora Taivassalo, Saara Koskinen
Seikkailujumppa 4-5v.
(2013-2014) 
17.00-17.40Toppelundin kouluMaija Gonzalez, Vivi Helin, Rosa Ekstam
Seikkailujumppa 6-7v.
(2011-2012)
17.45-18.30Toppelundin kouluMaija Gonzalez, Vivi Helin, Rosa Ekstam
*JV=joukkuevoimistelu   
 T O R S T A I   
Showtanssi 8-10v.
(2008-2010)
17.00-18.00Mankkaanpuron kouluCecilia Hietanen
Showtanssi 11-13v.
(2005-2007)
18.00-19.00Mankkaanpuron kouluCecilia Hietanen
Voimistelukoulu 4-5v.
(2013-2014)
17.00-17.40Niittykummun koulu (yläsali)Eliisa Laamanen, Sophia Gremont
Voimistelukoulu 6-7v.
(2011-2012) 
17.45-18.30Niittykummun koulu (yläsali)Eliisa Laamanen, Sophia Gremont
Temppujumppa 5-7v.
(2011-2013) 
17.00-17.45Perkkaanpuiston kouluMari Sarekoski, Roni Vacker, Sofia Silfverberg
FreeGym 8-10v.
(2008-2010) 
17.50-18.50Perkkaanpuiston kouluMari Sarekoski, Roni Vacker, Sofia Silfverberg
FreeGym 11-13v.
(2005-2007)
18.50-19.50Perkkaanpuiston kouluMari Sarekoski, Roni Vacker, Sofia Silfverberg
Temppujumppa 5-6v. 
(2012-2013)
17.00-17.40

Sepon koulu

Elina Vastakoski, Roosa Lappi, Jenna Huhta
Temppujumppa 7-8v.
(2010-2011)
17.45-18.30

Sepon koulu 

Elina Vastakoski, Roosa Lappi, Jenna Huhta
Seikkailujumppa 4-5v.
(2013-2014)
17.00-17.40Vindängens skolaHilla Hirvonen, Jenny Lahti, Aura Hämynen
Seikkailujumppa 6-7v.
(2011-2012)
17.45-18.30Vindängens skolaHilla Hirvonen, Jenny Lahti, Aura Hämynen
    

                                            Pidätämme oikeuden muutoksiin!