Intra|Hallitus

syksy 2018

 

Tulokset syksy 2018

SYKSY 2018

Tulokset 

27.-28.10.18

Elise Cup, Helsinki

STARA Taiga M Kirjallinen arvio

H 12-14v Kaste kat 3, 2/11 HOPEAA

H 12-14v Hohde KH kat 4, 4/11

K 12-14v Usva kat 2 15.75, 4/18

K 14-16v Tuike 3.95, 3, 7.05 yht. 14.00, 10/12

27.10.18

Kerava Cup, Kerava

8-10v Viima M kat 4, 6-10/24

8-10v Viima J kat 5, 11-15/24

10-12v Hohde kat 1 16.60 +0,1 bonus 2/22 HOPEAA

10-12v Hohde 07 kat 5 12/22

27.-28.10.18

Cailap cup, Turku

 

SM 12-14v Team Tapiola Gloria TV 4,4 AV 3,133 EXE 7,650 yht 15,233, 2/5 HOPEAA

10-12v Team Hohde kategoria 1, yht 18.35 +0,4 bonus, sija 1/15 KULTAA

3.11.18

Seura Cup, Tampere

 

10-12v Team Hohde, kategoria 1, yht 18,45 +0,4 bonus sija 1/ KULTAA

3.11.18

OVO Stara, Espoo

 

STARA Taiga M kirjallinen arvio

STARA Taiga J kirjallinen arvio

STARA Viima KH kirjallinen arvio

10.-11.11.18

Kaupunki Cup, Vantaa

8-10v Viima M kategoria 4

8-10v Viima J kategoria 5

10-12v Team Hohde, kategoria 1, yht 18,55, sija 1. KULTAA

10-12v Hohde kategoria 1, yht. 16,80, sija 7

10-12v Hohde 07 kategoria 3, sija 11-18

H 12-14v Hohde KH kategoria 5, sija 4-5

H 12-14v Kaste kategoria 3, sija 2 HOPEAA

K 12-14v Usva kategoria 2, yht. 16.033 sija 10

SM 12-14v Team Tapiola Gloria TV 5,6 AV 3,3 EXE 8,8 yht 17,70 sija 2. HOPEAA

H 14-16v Tuike 3,633 3,967 7,8 yht. 15,40 sija 1 KULTAA

17.11.18

Espoo Cup, Espoo

 

8-10v Viima M kategoria 3

8-10v Viima J kategoria 3

10-12v Hohde kat 1, yht. 16,50, sija 5

K 12-14v Usva kat 2, yht 16,117 sija 3 PRONSSIA

K 14-16v Tuike 4,35 3,633 7,2 yht 15,183 sija 6/14

17.-18.11.18

HJM Cup, Hyvinkää

 

STARA Viima KH kirjallinen arvio

H 12-14v Hohde KH kat 2, yht. 15.983 sija 4

H 12-14v Kaste kat 2, yht. 16.067 sija 3 PRONSSIA

18.11.18

Tapiolan Stara, Espoo

 

STARA Taiga M kirjallinen arvio

STARA Taiga J  kirjallinen arvio

STARA Taiga KH  kirjallinen arvio

STARA Viima J  kirjallinen arvio

STARA Viima KH  kirjallinen arvio

24.-25.11.18

12-14 SM-sarjan

ja Kilpasarjojen 

välinemestaruuskilpailut, Vantaa

K 12-14v Kaste kat 7

K 12-14v Usva alkukilpailu: kat 2, yht. 15.85 finaali: 4,4 4,05 7,6 yht. 16,05 sija 8

SM 12-14v Team Tapiola Gloria alkukilpailu: TV 5,75 AV 3,2 EXE 8,25 YHT 17,200 , finaali:  TV 5,7 AV 3,5 EXE 8,6 YHT 17,800 sija 3. SM-PRONSSIA

1.-2.12.18

10-12 ja yli 14v

kilpasarjojen

mestaruuskilpailut, Imatra

 

10-12v Team Hohde, kat 1, TV 5,96 AV 3,65 EXE 9,1 yht 18,700 sija 1/52 KULTAA

10-12v Hohde kat 1, yht. 16,90 sija 9

10-12v Hohde 07 kat 2 yht. 16,10 sija 12

K 14-16v Tuike 3,85 2,8 7,35 yht, 14,00 sija 17

15.-16.12.18

Slonny Cup, Tarto Viro

SM 14-16v Team Tapiola Gloria sija 3 PRONSSIA