Intra|Hallitus

syksy 2016

Kolmen Lajin kilpailut, Tampere 30.10.2016

10-12v Usva, katergoria 3. sija 3. PRONSSIA

K12-14v Tuike, kategoria 6.

 

Cailap Cup, Turku 30.10.2016

K yli 16v Ruoste Jr 12,816 sija 13.

 

Tapiolan Stara, Espoo, 30.10.2016

STARA Esivalmennus, kirjallinen arviointi

STARA Viima M, kirjallinen arviointi

STARA Viima J, kirjallinen arviointi

STARA Hohde KH, kirjallinen arviointi

STARA Hohde J, kirjallinen arviointi

STARA Hohde M, kirjallinen arviointi

 

Etelä-Suomen aluemestaruuskilpailut, Helsinki 5.11.2016

10-12v Team Halla, kategoria 4. (sija 11-15)

10-12v Usva, kategoria 4. (sija 11-15)

10-12v Kaste, kategoria 7. (sija 27-30)

K12-14v Loiste, kategoria 3. (sija 6-8)

K12-14v Tuike, kategoria 5. (sija 12-15)

K16-20v Ruoste Jr 3,05 3,0 7,1 = 13,150 sija 4.

 

Vantaa Cup, Vantaa, 6.11.2016

8-10v Hohde J, kategoria 7 (sija 12-14)

8-10v Hohde M, kategoria 2 (sija 3-5)

SM 14-16v Team Loiste 4,0 2,433 7,55 = 13,981 sija 1. KULTAA

SM yli 16v Team Tapiola 4,167 2,5 8,2 = 14,867 sija 1. KULTAA

 

Etelä-Suomen Stara, Vantaa, 12.11.2016

STARA Viima M, kirjallinen arviointi

STARA Viima J, kirjallinen arviointi

STARA Viima KH, kirjallinen arviointi

STARA Hohde KH, kirjallinen arviointi

 

Espoo Cup, Espoo,  13.11.2016

10-12v Kaste, kategoria 9.

10-12v Usva, kategoria 4.

10-12v Team Halla, kategoria 4.

K12-14v Loiste, kategoria 3.


HJM Cup, Mäntsälä, 19.-20.11.2016

8-10v Hohde J, kategoria 3.

8-10v Hohde M, kategoria 2.

10-12v Kaste, kategoria 7.

10-12v Team Halla, kategoria 3.

K12-14v Tuike, kategoria 6.

K12-14v Loiste, kategoria 4. (sija 6-7)

SM14-16v Team Loiste TV 4,633 AV 2,367 EXE 7,100 YHT 14,10 (sija 4.)

SMyli 16v Team Tapiola TV 4,733 AV 2,467  EXE 7,4 YHT 14,60 (sija 2.)

K16-20v Ruoste Jr TV 2,7 AV 2,4 EXE 6,00 yht 11,100 (sija 5)

 

12-14vuotiaiden välinesarjan SM- ja kilpasarjan mestaruuskilpailut, Vantaa, 26.-27.11.2016

K12-14v Tuike kategoria 4.

K12-14v Loiste kategoria 3.

Loppukilpailussa: TV 3,9 AV 3,00 EXE 7,35 yht 14,25 (sija 14)

 

CC & WC Karsintakilpailu, Suomen Cup III & Juniori Cup III, Vantaa, 27.11.2016

SM14-16v Team Loiste TV 4,9 AV 2,35 EXE 6,6 yht 13,85 (sija 6.)

SM yli 16v Team Tapiola TV 5,2 AV 2,4 EXE 7,15 yht 14,75 (sija 8.)


10-12v mestaruuskilpailut & kilpasarjojen yli 14v mestaruuskilpailut, Turku, 3.-4.12.2016

10-12v Usva, kategoria 4.

10-12v Team Halla kategoria 2. pisteet 16,15 (sija 6.)

K16-20v Ruoste Jr TV 3,6 AV 2,4 EXE 6,95 =12,95 (sija 11.)