Intra|Hallitus

syksy 2015

Cailap Cup, 24.10.2015  Turku

10-12v Halla kategoria 5.

SM 12-14v Team Loiste TV 5,45, AV 2,95, EXE 8,0 yht. 16,40 jaettu 5.sija

SM 14-16v Team Tapiola (keilat) TV 4,55 AV 2,45 EXE 7,75 yht 14,75 1. sija KULTAA

SM 14-16v Team Tapiola (vapaa) TV 4,9, AV 2,65 EXE 8,1 yht. 15,65  6.sija

 

Cailap Kilpa cup, 25.10.2015 Turku

K14-16v Kipinä TV 3,20 AV 2,73 EXE 6,70 yht 12,63 sija 12.

K16-20v Ruoste Jr TV 3,8 AV 3,17 EXE 7,3 yht 14,27 sija 13.

 

Kolmen lajin kilpailut, 25.10.2015 Tampere

K12-14v Loiste, kategoria C

 

Kerava Cup, 31.10.-1.11.2015 Kerava

Stara Viima M, kirjallinen arvostelu

Stara Hohde K, kirjallinen arvostelu

8-10v Hohde M, kategoria 1.

8-10v Hohde J, kategoria 6.

10-12v Kaste kategoria 7.

10-12v Usva, kategoria 4.

K12-14v Tuike kategoria D

K14-16v Kipinä TV 3,07 AV 2,60 EXE 7,03 = 12,70 sija 8. 

K16-20v Ruoste Jr TV 3,63 AV 2,77 EXE 6,40 = 12,80 sija 8. 

 

HJM-Cup 31.10. Mäntsälä

K12-14v Team Loiste 5,6 3,03 7,7 =16,33 sija 3. PRONSSIA

 

HJM-stara 1.11.2015

RV Halla, Emilia, Riina, Vanessa, kirjallinen arvostelu

RV Halla, Sanni, kirjallinen arvostelu

RV Halla Siru, kirjallinen arvostelu

RV Halla Venny, kirjallinen arvostelu

RV Halla Riina (Naru), kirjallinen arvostelu

RV Halla Emilia, kirjallinen arvostelu

RV Halla Noora, kirjallinen arvostelu

RV Halla Julia, kirjallinen arvostelu

RV Team Loiste Anni, Jonna & Tuuli, kirjallinen arvostelu

RV Team Loiste Emmi & Lilja, Kirjalinen arvostelu

RV Team Loiste Viivi, kirjallinen arvostelu

RV Team Loiste Jenny, kirjallinen arvostelu

RV Team Loiste Henna, kirjallinen arvostelu

RV Team Loiste Anna, kirjallinen arvostelu

RV Team Loiste Erika, kirjallinen arvostelu

 

Etelä-Suomen Aluemestaruuskilpailut 7.11.2015, Helsinki

10-12v Kaste, kategoria 8.

10-12v Usva, kategoria 4.

10-12v Halla, kategoria 3.

K12-14v Tuike, kategoria D.

K12-14v Loiste, kategoria B.

SM12-14v Team Loiste, TV 5,73 AV 2,80 EXE 8,30 yht 16,83 sija 3. PRONSSIA

K14-16v Kipinä, TV 3,77 AV 3,47 EXE 7,5 yht 14,74 sija 7.

SM14-16v Team Tapiola, TV 4,33 AV 2,85 EXE 7,27 yht 14,45 sija 1. KULTAA

K16-20v Ruoste Jr, TV 4,45 AV 2,50 EXE 6,9 yht 13,85 sija 5.

 

Stara-aluetapahtuma, 8.11.2015 Vantaa

Viima 09, kirjallinen arvostelu

Viima 08, kirjallinen arvostelu

Viima M, kirjallinen arvostelu

Hohde K, kirjallinen arvostelu

Hohde J, kirjallinen arvostelu

Hohde M, kirjallinen arvostelu

 

Espoo Cup, 14.11.2015, Espoo

8-10v Hohde M, kategoria 1. PALKITTIIN "ilo ja innokkuus"

8-10v Hohde J, kategoria 7. 

10-12v Halla, kategoria 3.

10-12v Usva, kategoria 5.

K12-14v Loiste, kategoria C, PRONSSIA

 

Kilpasarjojen Mestaruuskilpailut, 21.-22.11.2015 Jyväskylä

Tulokset: 

K12-14v Loiste, kategoria D

K12-14v Tuike, kategoria D

K14-16v Kipinä 

Alkukilpailu TV 3,57 AV 2,45 EXE 7,35 = 13,37

Loppukilpailu TV 3,13 AV 2,75 EXE6,90 =12,78 YHT 26,15

K16-20v Ruoste Jr TV 3,60 AV 2,70 EXE 7,10 = 13,40

 

SM-kilpailut & 10-12v välinemestaruuskilpailut 28.-29.11.2015

10-12v Halla, kategoria 3.

10-12v Usva, kategoria 4.

10-12v Kaste, kategoria 8.

12-14v Team Loiste

alkukilpailut 5,50 3,20 7,45 = 16,15 (sija 10.)

Loppukilpailut peruttiin, alkukilpailujen tulokset jäivät voimaan

14-16v Team Tapiola

Alkukilpailut 4,55 2.80 7,40 =14,75 (sija 1.) KULTAA

Loppukilpailut peruttiin, alkukilpailujen tulokset jäivät voimaan

 

Karsintakilpailu EM-kisoihin, 12.12.2015 Kisakallio

SM14-16v Team Tapiola 4,45 2,75 7,60 =14,80 sija 8.