Intra|Hallitus

syksy 2013

Syksy 2013

 

SM-kilpailut & 10-12v välinemestaruuskipailut 30.11-1.12.2013 Helsinki

SM12-14v Team Lumi Kide,

AK 5,05 / 2,8  / 8,2 = 16,05

LK 5,35 / 2.45 / 8.0 =15.80  yht 31,85  sija 9.

SM12-14v Team Lumi Sade, 4,45 / 2.40 / 7.6 = 14.45 sija 19.

10-12v Loiste, kategoria 1, PALKITTIIN

10-12v Tuike, kategoria 6

10-12v pilke, kategoria 8

 

Etelä-Suomen alueasema, Mäntsälä 24.11.2013

Asema Halla, kirjallinen arviointi

Asema Usva, kirjallinen arviointi

Asema Kaste, kirjallinen arviointi

Asema Voimistelu 10-12v Säde,  kirjallinen arviointi

 

Kilpasarjojen välinemestaruuskilpailut, Jyväskylä 23.-24.11.2013

K16-20v Aava, sija 5.

AK 4,10 2,75 7,40 = 14,25

LK 4,35 3,50 8,40 = 16,25 yht 30,5 

K14-16v Joiku 3,8 2,40 7,00 =13,20 sija 19.

K12-14v Kipinä T, kategoria B,  3,9 2,8 8,0 =14,7 sija 8.

K12-14v Kipinä V, kategoria D, sijat 19-30

 

 

TUL:n mestaruuskilpailut, Tampere 16.-17.11.2013

K16-20 Aava, sija 6.

AK 4,00 3,35 8,25 =15,60

LK 3,70 3,06 7,05 = 13,81

 

OVO cup 16.11.2013

SM12-14v Team Lumi Kide, 4,80 2,55 7,80 =15,15 sija 9.

SM12-14v Team Lumi Sade 5,00 2,10 7,10 =14,20 sija 13.

10-12v Loiste, kategoria 2

10-12v Tuike, Kategoria 5

K12-14v Kipinä T, Kategoria B, sija 3. PALKITTIIN

K12-14v Kipinä V, kategoria D

 

Aluemestaruuskilpailut, Vantaa 9.-10.11.2013

SM12-14v Team Lumi Kide, 4,50 2,35 7,05 =13,90

SM12-14v Team Lumi Sade,

10-12v Loiste, kategoria 2.

10-12v Tuike,kategoria 5.

10-12v Pilke,kategoria 9.

K16-20v Aava, 4,35 3,4 8,3 =16,05 sija 2. HOPEAA

K14-16v Joiku, 3,93 3,05 7,55 = 14,53 sija 5.

K12-14v Kipinä T, kategoria C

K12-14v Kipinä V, kategoria D

 

Halloween asema, Kerava 3.11.2013

Asema Kaste,K kirjallinen arviointi

Asema Usva, kirjallinen arviointi

Asema Halla, kirjallinen arviointi

 

Kerava Cup, Kerava 2.11.2013

SM12-14v Team Lumi Kide, 5,10 2,75 6,50 = 14,45 sija 5.

SM12-14v Team Lumi Sade, 4,75 2,30 6,60 = 13,65 sija 7.

10-12v Pilke, kategoria 8

K16-20v Aava, 3,66 3,26 6,66 = 13,58  sija 2. HOPEAA

K14-16v Joiku, 3,20 2,70 6,44 =12,23 sija 9.

K12-14v Kipinä T, kategoria B, sija 4-5

K12-14v Kipinä V, kategoria D

 

Cailap Cup, Turku 26.10.2013

SM 12-14v Team Lumi Kide,  4,40 2,65 7,0 = 14,55 sija 17.

SM 12-14v Team Lumi Sade 4,10 2,05 7,10 = 13,25 sija 22.

10-12v Loiste kategoria 1, sija 1-3 PALKITTIIN

10-12v Tuike kategoria 6, sija 18-23

 

Hiiden Asema, Vihti, 26.10.2013

Asema Halla, kirjallinen arviointi

Asema Usva, kirjallinen arviointi

Asema Kaste, kirjallinen arviointi