Intra|Hallitus

syksy 2012

Syksy 2012

 

Cailap Cup, 27.10.2012 Turku

M14-16v Team Tapiola 5,10 3,20 8,05 = 16,35 sija 1. Kultaa

10-12v Team Lumi Sade kategoria 2.

10-12v Team Lumi Kide kategoria 2.

 

Etelä-Suomen aluemestaruuskilpailut, 3.11.2012 Helsinki

M 14-16v Team Tapiola 5,03 3,15 8,45 = 16,63 sija. 1 Kultaa

M 10-12v Team Lumi Sade kategoria 2.

M 10-12v Team Lumi Kide kategoria 3.

M 10-12v Kipinä L kategoria 7.

M 10-12v Kipinä P kategoria 7.

K yli 16v Pinja 3,66 4,20 9,10 = 17,91 sija 3, pronssia

K 14-16v Aava 3,20 4,25 8,60 = 16,05 sija 5.

K 12-14v Joiku A kategoria B

K 12-14v Joiku S kategoria D


Etelä-Suomen Alueasema, 10.11.2012 Vantaa

Voimistelu 10-12v kirjallinen arviointi

Nuorten voimistelu kirjallinen arviointi

Kaste kirjallinen arviointi

Halla kirjallinen arviointi

Usva kirjallinen arviointi

Pilke kirjallinen arviointi

Tuike kirjallinen arviointi

Loiste kirjallinen arviointi

 

Kolmen lajin kilpailut, 10.11.2012 Tampere

Kipinä L kategoria 4.

Kipinä P kategoria 5.


OVO cup, 17.11.2012 Espoo

M 10-12 Team Lumi Kide kategoria 1.

M 10-12 Team Lumi Sade kategoria 1.

M 10-12 Kipinä P kategoria 4.

M 10-12 Kipinä L kategoria 5.

K 12-14 Joiku A kategoria C

K 12-14 Joiku S kategoria D

 

Mind Spa Cup, 18.11.2012 Vihti

K yli 16 Pinja 4,87 3,13 9,93 = 18,93 sija 2. hopeaa

K 14-16 Aava 2,70 4,37 9,07 = 16,13 sija 9.


Pinkin Pantterin asematapahtuma, 24.11.2012 Helsinki

Kaste, kirjallinen arviointi

Halla, kirjallinen arviointi

Usva, kirjallinen arviointi,

Pilke, kirjallinen arviointi

Tuike, kirjallinen arviointi

Loiste, kirjallinen arviointi

 

Kilpasarjan mestaruuskilpailut, 24.-25.11.2012 Tampere

K yli 16 Pinja 4,46 4,55 10,20 = 19,31 yht 27,96 sija 7.

K 14-16 Aava 3,70 2,70 8,75 = 15,15 sija 12.

K 12-14 Joiku A kategoria B, 4,7 2,6 7,1 = 14,40 sija 13.

K 12-14 Joiku S kategoria C 4,46 1,9 6,6 = 12,96 sija 22

 

SM-kilpailut, 1.-2.11.2012 Helsinki

M 14-16v Team Tapiola AK 5,35 3,25 8,30 = 16,90 LK 5,60 3,25 8,70 = 17,55 sija 1. SM kultaa

M 10-12v Team Lumi Kide kategoria 2.

M 10-12v Team Lumi Sade kategoria 1. PALKITTIIN

M 10-12v Kipinä L kategoria 4.

M 10-12v Kipinä P kategoria 4.

 

Junior Cup 2012 tulokset:
1) TapVo Team Tapiola (ent. Tähdettäret) 28 KULTAA
2) OVO Junior Team Magneetit 27
3) VVS Team Vantaa junior 26
4) TaSi-TTNV Fionat-97 21
5) RaIsku Luna 14

Taikapuun asematapahtuma, 8.12.2012 Järvenpää

Nuorten voimistelu, kirjallinen arvostelu

Tuike, kirjallinen arvostelu

Loiste, kirjallinen arvostelu