Intra|Hallitus

syksy 2011

 

Kilpailujen tulokset Syksy 2011

 

Cailap Cup, 29.10. Turku

Mestaruussarja 10-12v Lumettaret kategoria 2. Palkittiin sija 3.

Mestaruussarja 12-14v Taiga kategoria 5.

Mestaruussarja 14-16v Tähdettäret 3. sija, pronssimitali

 

Kolmen lajin kilpailut 30.10. Tampere

Kilpasarja 10-12v pisarat kategoria C.

 

Etelä-Suomen aluemestaruuskilpailut, 6.11 Helsinki

Mestaruussarja 10-12 Tuulettaret kategoria 5.

Mestaruussarja 10-12 Lumettaret kategoria 2.

Mestaruussarja 12-14v Taiga kategoria 5.

Mestaruussarja 14-16v Tähdettäret 3. sija

Kilpasarja 10-12v Saraste kategoria D

Kilpasarja 10-12v Pisarat kategoria C

Kilpasarja 12-14v Aurinkoiset kategoria D

Kilpasarja 12-14v säihkettäret kategoria B

Kilpasarja 14-16v Aava 7. sija

Kilpasarja yli 16v Pinja 3. sija, pronssimitali

 

Etelä-Suomen alueasematapahtuma, 12.11. Espoo

Asema Kaste kirjallinen arviointi

Asema Paiste kirjallinen arviointi

Asema Pilke kirjallinen arviointi

Asema Tuike kirjallinen arviointi

Asema Loiste kirjallinen arviointi

Asema Perhoset kirjallinen arviointi

Asema Saraste kirjallinen arviointi

 

OVO-cup 13.11. Espoo

Mestaruussarja 10-12v Tuulettaret kategoria 6.

Mestaruussarja 10-12v Lumettaret kategoria 3.

 

Mind Spa Cup, 13.11. Nummela

Kilpasarja 10-12v Saraste kategoria D

Kilpasarja 10-12v Pisarat kategoria C

Kilpasarja 12-14v Aurinkoiset kategoria D

Kilpasarja 12-14v säihkettäret kategoria C

Kilpasarja 14-16v Aava 6. sija

Kilpasarja yli 16v, Pinja 1. sija, Kultamitali

 

TUL:n mestaruuskilpailut, 19.-20.11 Kokkola

Mestaruussarja 14-16v Tähdettäret 5. sija

Kilpasarja 14-16v Aava 9. sija

Kilpasarja yli 16v Pinja 4. sija

 

Pinkin Pantterin asema 26.11. Helsinki

asema Loiste kirjallinen arviointi

asema Tuike kirjallinen arviointi

asema Pilke kirjallinen arvointi

 

Kilpasarjan välinemestaruuskilpailut, 26.-27.11 Tampere

Kilpasaeja 10-12v Saraste kategoria C.

Kilpasarja 10-12v Pisarat kategoria C.

Kilpasarja 12-14v Aurinkoiset kategoria D.

Kilpasarja 12-14v Säihkettäret kategoria C.

Kilpasarja 14-16v Aava 9. sija

Kilpasarja yli 16v Pinja 4. sija

 

SM-kilpailut, 3.-4.12 Turku

Mestaruussarja 10-12v Tuulettaret kategoria 6.

Mestaruussarja 10-12v Lumettaret kategoria 3.

Mestaruussarja 12-14v Taiga kategoria 6.

Mestaruussarja 14-16v Tähdettäret 6. sija

 

TNV-Cup Asema, 10.12. Turku

asema Loiste kirjallinen arviointi

asema Tuike kirjallinen arviointi