Intra|Hallitus

kevät 2018

Kevät 2018

 joukkueet: 
15.-18.2.2018Miss Valentine, Tarto Viro

Team Hohde 16.833, 16.850 yht. 33.733 2. sija HOPEAA

Team Tapiola Gloria

 
4.3.2018CC1 & CC2 Karsinta, KisakallioTeam Tapiola Gloria 
10.-11.3.2018

Lovent Cup, Vantaa

Viima M kategoria 4

Usva kategoria 3, 2. sija HOPEAA

Team Tapiola pre jr 5,2 3,15 7,6 15,95 2. sija HOPEAA

Tuike 2,8 3,3 6,8 12,9 11. sija

Team Tapiola Gloria 4,4 3,05 8,15 15,6 4. sija

 
15.-18.3.2018

IFAGG Challenge Cup 1, World Cup 1, Vantaa

AGG Spring open 

 

Team Tapiola Gloria 

5,05 3,0 7,75 15,80 10. sija

 
24.3.2018

Kaupunki Cup, Vaajakoski

Tuike 2,7 2,8 6,95 12,45 14. sija

Hohde KH kategoria 2 16,45 1. sija KULTAA

 
25.3.2018

OVO Cup, Espoo

Team Tapiola pre jr

5,333 3,133 8,267 16,733 6. sija
Viima M kategoria 5

 
8.4.2018

Tapiola Cup, Opinmäki maajoukkueen katsastuskilpailu, EM-valintakilpailu

Viima J kategoria 8

Viima M kategoria 5

Hohde kategoria 3

Team Hohde kategoria 1 17.484 1. sija KULTAA

Team Tapiola pre jr 5,667 2.933 7,6 16,2 5. sija

Team Tapiola Gloria 5,0 3,3 8,65 16,95 5. sija

 
8.4.2018

Attitude Cup, Vantaa

Kaste (harraste) kategoria 2 16,3 1. sija KULTAA

Usva kategoria 2 16,183 7. sija

Loiste 14,467 16. sija

Roihu KH 16,333 3. sija PRONSSIA

Roihu 15,6 3. sija PRONSSIA

 
14.4.2018

OVO Stara, Espoo

Viima KH, Taiga J, Taiga M 
13.-15.4.2018

IFAGG Challenge Cup II & World Cup II, Craz Itävalta

Team Tapiola Pre jr

 

 
14.4.2018Turku Cup, turku

Roihu 4,2 3,35 7,8 15,35 4. sija

 
21.-22.4.2018Mustan Kissan Cup, Mäntsälä

Viima KH (Stara)

Team Hohde kategoria 1 17,867 2. sija HOPEAA

Hohde KH kategoria 3 4. sija

Kaste (Harraste) kategoria 2 16,10 2. sija HOPEAA

Usva kategoria 2 16.333 6. sija

Tuike 3,967 2,6 7,45 14,017 15. sija 

Loiste 4,333 2,8 7,7 14,833 12. sija

 
21.4.2018

JV 8-10 v. kilpailu, Etelä-Suomi aluestara, Vantaa

Viima J, Taiga J, Taiga M  
28.-29.4.2018

Yli 14-vuotiaiden SM-kilpailut & kilpasarjan mestaruuskilpailut, Turku

Loiste 3,85 2,7 7,7 14,25 17. sija

Tuike 3,85 2,65 6,5 13,00 26. sija

Roihu 4,25 3,25 7,7 15,2 9. sija

Team Tapiola Gloria 4,95 3,0 8,6 16,55 5,25 3,3 8,35 16,9 yht. 33,450 8. sija

 
5.-6.5.2018

Seura Cup, Vantaa

 

Kaste (harraste) kategoria 3 

Hohde KH kategoria 3 3. sija PRONSSIA

Tuike (harraste) 3,25 4,2 8,633 16,083 1. sija KULTAA

Roihu KH 3,8 3,867 8,167 15,834 3. sija PRONSSIA

Viima KH (stara)

 
5.-6.5.2018

HJM cup , Mäntsälä

Viima M kategoria 4

team hohde kategoria 1 17,30 1. sija KULTAA

Usva kategoria 3 4. sija

Team Tapiola pre jr 5,2 3,7 8,1 17,00 3. sija PRONSSIA

 
12.5.2018Aurinkoinen Stara, HelsinkiViima J 
12.5.2018

Kaupunki Cup , Tampere

Roihu KH 4,4 4,1 7,9 16,40 3. sija PRONSSIA 
13.5.2018

PNV Cup, Helsinki

Loiste 14,10 8. sija

Team Tapiola pre jr 16,867 3. sija PRONSSIA

 
19.-20.5.2018

12-14v SM-kilpailut ja kilpasarjan mestaruuskilpailut, Hyvinkää

Kaste kategoria 5

Usva kategoria 1 17,55, finaali 4,35, 3,65 8,6 16,60 6. sija

Team Tapiola Pre Jr 5,4 3,4 8,25 17,05, 5,4 3,3 8,45 17,15 yht. 34,20 8. sija 

 
26.-27.5.2018

TUL:n mestaruuskilpailut. Kotka

Hohde kategoria 1 17,534 3. sija PRONSSIA

Team Hohde kategoria 1 18,600 1. sija KULTAA

 
8.-10.6.201810-12v mestaruuskilpailut, Turku

Hohde kategoria 1 16,95 9. sija

Team Hohde kategoria 1 18,00 3. sija PRONSSIA