Intra|Hallitus

kevät 2017

Miss Valentine, 9.2.2017 Tarto, Viro 

SM 14-16v Team Loiste, juniors TV 4,65 AV 2,4 EXE 7,85 = 14,90

 

OVO-Cup, Kisakallio 4.-5.3.2017

SM12-14v Team Halla TV 4,75 AV 2,35 EXE 6,10 = 13,20 sija 13.

SM14-16v Team Loiste 

AK TV 5,2 AV 2,65 EXE 7,50 = 15,35

LK TV 4,83 AV 2,70 EXE 7,95 =15,48 sija 6.

 

Mustan Kissan Cup, Juniori Cup, Suomen Cup, Mäntsälä 11.-12.3.2017

SM yli 16v Team Tapiola TV 4,60 AV 2,633 EXE 7,95 = 15,183 sija 7. 

SM14-16v Team Loiste TV 4,65 AV 2,80 EXE 8,05 = 15,50 sija 4. 

K yli 18v Ruoste Jr TV 4,00 AV 3,067 EXE 7,10 = 14,167 sija 3. PRONSSIA

 

Lovent Cup, Vantaa 18.3.2017

STARA Viima KH, kirjallinen arvio

 

Sunborn Cup, Salo 19.3.2017

10-12v Team Hohde kategoria 1. pisteet 17,33  sija 1. KULTAA

+ bonus 0,1 Taito-osat vastaavat joukkueen taitotasoa

+ bonus 0,2 Kaikki taito-osat on suoritettu yhtenäisesti ja erinomaisesti

 

Lovent Cup, Vantaa 18.-19.3.2017

STARA Viima KH kirjallinen arvostelu

 

Kaupunki Cup, Jyväskylä 26.3.2017

H12-14v Kaste ktegoria 4. sija 3. PRONSSIA

K14-16v Tuike TV 2,867 AV 2,433 EXE 5,650 =10,95 sija 10./14.

K yli 18v Ruoste Jr TV 3,70 AV 3,20 EXE 7,00 = 13,90 sija 5./5.

 

Vantaa Cup, Vantaa 1.-2.4.2017 

10-12v Team Hohde kategoria 1 =16,583 sija 4./28

K12-14v Usva kategoria 3. sijat 6-9

SM12-14v Team Halla TV 5,267 AV 3,00 EXE 6,867 =15,134 sija 5./11. 

K14-16v Loiste TV 3,00 AV 2,50 EXE 6,933 =12,433 sija sija 11./14.

 

Etelä-Suomen aluestara, Espoo 8.4.2017

STARA esivalmennus M Kirjallinen arviointi

STARA Esivalmennus J Kirjallinen arviointi

STARA Viima M Kirjallinen arviointi

STARA Viima J Kirjallinen arviointi

STARA Viima KH Kirjallinen arviointi

STARA Hohde KH Kirjallinen arviointi

STARA Hohde RV Kirjallinen arviointi

 

Rytmisen Voimistelun 1lk luokkanousukilpailut, Helsinki 8.-9.4.2017

RV Hees Peppilotta kategoria 1. pisteet 10,600 Sija 3 PRONSSIA

RV Leivo Linda kategoria 1. pisteet 10,350 sija 8. 

RV Suutari Liisa kategoria 1. pisteet 10,350 sija 8. 

RV Horttanainen Saara kategoria 1 pisteet 9,850 sija 31.

RV Gröhn Henni kategoria 1 pisteet 9,750 sija 35. 

RV Londen Emilia kategoria 1 pisteet 9,600 sija 45. 

RV Karvonen Niina kategoria 1. pisteet 9,550 sija 46. 

RV Blom Melina kategoria 2.

RV Huida Essi kategoria 2.

 

Attitude Cup, Vantaa 9.4.2017

10-12v Hohde kategoria 3. sijat 7-9/19

H12-14v Kaste kategoria 2. (15,867) sija 1./21 KULTAA

K14-16v Tuike =12,833 sija 8/8

K14-16v Loiste sija =14,767 sija 4/8

K yli 18v Ruoste Jr =12,916 sija 3./3 PRONSSIA

 

Easter Cup, Greve Tanska 14.-15.4.2017

prejuniors Team Halla sija 4.

seniors Team Tapiola sija 3. PRONSSIA

 

Hyvinkää Cup, Hyvinkää 22.-23.4.2017

STARA Viima M kirjallinen arviointi

STARA Viima J kirjallinen arviointi

10-12v Hohde kategoria 3. sija 10-14/39

K12-14v Usva kategoria 6.  sija 12-16/35

K14-16v Loiste TV 4,25  AV 2,50  EXE 7,00 =13,75 sija 20/29

SM14-16v Team Loiste TV 5,0  AV 2,8 EXE 8,15 =15,95 sija 2./5 HOPEAA

 

Rytmisen Voimistelun 2. luokan luokkanousukilpailut, Vantaa 22.-23.4.2017

RV Laura Sinisalo kategoria 1. pisteet 17,333 sija 10.

RV Mustonen Aada kategoria 1, pisteet 17,133 sija 13.

RV Djateau Mandy kategoria 1. pisteet 16,517 sija 21.

RV Leppänen Karoliina kategoria 1. pisteet 15,950 sija 32.

RV Kujala Linnea kategoria 1. pisteet 15,70 sija 37.

RV Kallio Emilia kategoria 1. pisteet 15,683 sija 38.

RV Kauppinen Pihla kategoria 1. pisteet 15,567 sija 44. 

RV Usvalampi Nessa Kategoria 1. pisteet 15,567 sija 44.

 

Maajoukkueen katsastuskilpailu & juniori Cup II, Suomen Cup II, Tampere 29.4.2017

SM14-16v Team Loiste 4,95 2,60 8,05 = 15,60 sija 7. (4 maajoukkuepistettä)

SM yli 16v Team Tapiola

AK 4,65 2,50 7,70 = 14,85 sija 8. (3 maajoukkuepistettä)

LK 4,30 2,60 7,10 = 14,00 yht 28,85 sija 9. (2 maajoukkuepistettä)

 

Vappustara, Kerava 29.4.2017

STARA Viima J Kirjallinen arviointi

STARA Hohde KH Kirjallinen arviointi

 

Kalakukko Cup, Leppävirta 6.5.2017

H12-14v Kaste kategoria 4. 

K14-16v Tuike TV 13,617 AV 3,667 EXE 7,30 = 13,617 sija 6.  

 

HJM-cup, Mäntsälä 6.-7.5.2017

8-10v Viima M kategoria kategoria 7.

10-12v Team Hohde kategoria kategoria 1. 17,850 sija 2. HOPEAA

10-12v Hohde kategoria 3.

SM12-14v Team Halla TV 4,55 AV 2,90 EXE 7,65 = 15,10 sija 11.

K12-14v Usva kategoria 4.

K14-16v Loiste TV 3,25 AV 2,867 EXE  6,950 = 13,067 sija 15.

K yli 18v Ruoste Jr TV 3.90 AV 2,60 EXE 7,05 = 13,55 sija 7.

 

SM-kilpailut, Jyväskylä 12.-14.5.2017

SM12-14v Team Halla TV 5,05 AV 2,55 EXE 7,85 = 15,45

SM14-16v Team Loiste 

AK TV 5,0 AV 2,55 EXE 7,85 = 15,40 

LK TV 5,05 AV 2,65 EXE 8,05 = 15,75 YHT 31,15 sija 7.

SM yli 16v Team Tapiola TV 4,70 AV 2,50 EXE 7,95 = 15,15 sija 9. 

 

Maajoukkueen valintakilpailujen pisteet

SM14-16v Team Loiste 4 + 6 + 4,5 = 14,5 pistettä Kokonaiskilpailun sija 7. 

SM yli 16v Team Tapiola 3 + 2 + 3 =8 pistettä  Kokonaiskilpailun  sija 9. 

 

Kilpasarjojen  yli 14v mestaruuskilpailut, Valkeakoski 20.-21.5.2017

K14-16v Tuike TV 3,25 AV 2,30 EXE 5,65 = 11.20 sija 29.

K14-16v Loiste TV 4,10 AV 2,95 EXE 7,05 =  14,10 sija 22.

K yli 18v Ruoste Jr TV 3,85 AV 3,15 EXE 6,76 = 13,75 sija 10. 

 

10-12v mestaruuskilpailut, Helsinki 27.-28.5.2017

10-12v Team Hohde kategoria 1. 16,50 sija 9. 

10-12v Hohde kategoria 2. pisteet 15,95 sija 15.

 

Voimistelupäivät, Jyväskylä 9.-11.6.2017

8-10v Viima M

K12-14v Usva

K12-14v Kaste

RV Team Halla