Intra|Hallitus

kevät 2013

Kevät 2013

 

Miss Valentine, Tarto 8.-10.2.2013

M yli 16v Team Tapiola 4,30 2,40 7,55 = 14,25,   sija 10.

 

Mustan Kissan Cup, Mäntsälä 16.-17.3.2013

SM 12-14v Team Lumi Kide 5,05 2,45 7,20 =14,70.  sija 11.

SM 12-14v Team Lumi Sade 5,05 1,80 6,80 =13,65   sija 16.

10-12v Loiste kategoria 5. (sijat 11-14)

10-12v Tuike kategoria 9. (sijat 26-29)

K14-16v Joiku, 3,80 2,00 5,53 =11,33 sija 13.

K12-14v Kipinä L, kategoria D

K12-14v Kipinä P, kategoria D

 

Espoo Cup, Espoo 17.3.2013

SM 12-14v Team Lumi Kide 5,45 2,86 6,93 =15,24 sija 7.

SM 12-14v Team Lumi Sade 5,35 2,86 6,43 = 14,64 sija 11.

 

Suomen Cup I, Alpen Cup, Vivin Tähtiasema Vantaa 23.3.2013

SM yli 16v Team Tapiola 4,75 2,70 7,95 = 15,40 sija 8.

SM 12-14 Team Lumi Sade 5,15 2,70 7,20 = 15,05 sija 8

SM 12-14v Team Lumi Kide 4,90 2,55 7,10 = 14,55 sija 10.

10-12v Loiste kategoria 5. sija 5-7

Asema Halla Kirjallinen arviointi

Asema Kaste Kirjallinen arviointi

 

Satumetsän asema, Hyvinkää 5.4.2013

Asema Usva kirjallinen arviointi

Asema Halla kirjallinen arviointi

Asema Kaste kirjallinen arviointi

Asema Voimistelu 8-10v kirjallinen arviointi

 

Hyvinkää Cup, Hyvinkää 6.-7.4.2013

10-12v Loiste kategoria 2

10-12v Tuike kategoria 5

10-12v Pilke kategoria 7

K12-14v Kipinä L kategoria D

K12-14v Kipinä P kategoria C

K14-16v Joiku 3,96 2,86 5,16 = 11,95 sija14

K yli 16v Pinja 4,36 3,50 7,65 = 15,51 sija 6.

K yli 16v Aava 4,03 3,33 7,0 = 14,36 sija 10.

 

Etelä-Suomen aluemestaruuskilpailut, Kotka 13.-14.4.2013

10-12v Loiste kategoria 5

10-12v Tuike kategoria 6

10-12v Pilke kategoria 8

SM 12-14v Team Lumi Kide 5,73 2,95 7,95 = 16,63 (sija 5.)

SM 12-14v Team Lumi Sade 4,23  2,85 7,55 = 14,63 (sija 11.)

SM 14-16v Team Tapiola 4,93 2,63 7,93 =15,49 (sija 4.)

K 12-14v Kipinä L kategoria C

K12-14v Kipinä P kategoria D

K14-16v Joiku 3,13 2,90 6,00  = 12,03 (sija 10.)

K 16-20v Aava 4,05 3,05 7,40 =14,50 (sija 2.) HOPEAA

K yli 18v Pinja 4,40 3,65 7,95 =16,00 (sija 4.)


Kilpasarjan yli 14vuotiaiden mestaruuskilpailut, Mäntsälä 20.-21.4.2013

K 14-16v Joiku AK: 3,60 2,50 4,95 = 11,05 sija 27

K 16-20v Aava 

Alkukilpailu: 4,30 3,55 7,35 = 15,20

loppukilpailu: 4,35 3,80 7,95 = 16,10 sija 6.

K yli 18v Pinja

Alkukilpailu: 4,53 4,05 8,75 = 17,33 (sis bonuksen 0,1 ryhdistä)

Loppukilpailu: 4,50 4,05 8,60 = 17,15 (sis bonuksen 0,1 ryhdistä) sija 5.

 

Suomen Cup II & MM-karsinta, Mäntsälä 21.4.2013

SM yli 16v Team Tapiola

1. näyttö 4,9 2,65 8,15 = 15,70 sija 7.

2. näyttö 4,6 2,7 8,25 = 15,55 sija 7.

 

TUL:n mestaruuskilpailut, Tampere 27.-28.4.2013

K 16-20v Aava

Alkukilpailu 4,00 3,35 7,15 =14,50

Loppukilpailu 3,85 3,55 7,95 =15,35 yht 29,85 Sija 5

K yli 18v Pinja 

Alkukilpailu 4,50 3,75 8,15 = 16,40

Loppukilpailu 4,70 3,70 8,20 =16,60 yht 33,00 Sija 3 PRONSSIA

 

Etelä-suomen asematapahtuma, Hyvinkää 27.4.2013

asema Kaste kirjallinen arviointi

asema Halla kirjallinen arviointi

asema Usva kirjallinen arviointi

voimistelu 8-10v kirjallinen arviointi

voimistelu 10-12v kirjallinen arviointi

 

Tyttöjen hyvän mielen kilpailut, Turku 4.-5.5.2013

10-12v Loiste kategoria 4 (sija 28-32)

10-12v Tuike kategoria 7 (sija 57-61)

10-12v Pilke kategoria 8 (sija 62-74)

K 12-14v Kipinä L kategoria C, loppukilpailut 3,75 2,70 6.60 = 13,05 sija 18.

K 12-14v Kipinä P kategoria C, loppukilpailut 3,70 2,80 5,85 = 12,35 sija 21.

 

Suomen mestaruuskilpailut, Tampere 11.-12.5.2013

SM 12-14v Team Lumi Kide 5,60 2,40 7,85 = 15,85 sija 12.

SM 12-14v Team Lumi Sade 5,00 2,65 7,86 =15,50 sija 15

SM 16-18v Team Tapiola

AK 5,25 2,75 8,25 =16,25

LK 5,10 2,90 8,10 =16,10 YHT 32,35 sija 2 HOPEAA