Intra|Hallitus

Kilpailukalenteri

Kilpailukalenteri kevät 2019

KEVÄT

2019

Kilpailut ja sarjat

  Joukkueet     

Tuomarit

10.2.19

WC&CC Valintakilpailu, Vantaa

SM 14-16, SM yli 16

 TTG

 
1.-3.3.2019

Miss Valentine, Tarto Viro

kansainvälinen kilpailu

TTG 
23.3.19

OVO Cup, Espoo

8-10, Kilpa 12-14, SM 12-14, SM 14-16, SM yli 16

Team Hohde SM 12-14v. 
23.-24.3.19

Mustan kissan Cup, Mäntsälä

8-10, 10-12, SM 12-14, Kilpa 12-14, Kilpa 14-16, Kilpa 16-20, Kilpa yli 18, Harraste 12-14, Harraste 14-16, Harraste yli 16
Stara

Viima KH Stara
Viima M 10-12 v.
Hohde KH H12-14v.
Usva K14-16v.
Kaste H 14-16v.
Tuike H yli 16v.

 
30.3.19 

JV Cup, Hämeenlinna

8-10, 10-12, Kilpa 12-14, SM 12-14

 Hohde SM 12-14v. 
30.-31.3.19

JV Cup ja valintakilpailu, Vantaa

8-10, 10-12, SM 12-14, SM 14-16, SM yli 16, Kilpa 12-14, Kilpa 14-16, kilpa 16-20, kilpa yli 18, Harraste 12-14, Harraste 14-16, Harraste yli 16

TTG SM 14-16v

Usva K14-1yv

Kaiku K yli 18v

 
31.3.19Stara-aluetapahtuma ja JV 8-10v sarja, Vantaa

Taiga M, Stara RV
Viima KH, Stara
Viima M, Stara
Taiga J, Stara
Taiga KH, Stara

 
6.-7.4.19

Attitude Cup, Vantaa

8-10, 10-12, SM 12-14, SM 14-16, SM yli 16, Kilpa 12-14, Harraste 12-14, Harraste 14-16, Harraste yli 16

Viima M, 10-12 v.
Viima J, 10-12v.
Team Hohde SM 12-14v.
Usva K14-16v.
TTG SM 14-16v.
Kaste H 14-16v.
Loiste H yli 16v.
 
13.4.19

JV Cup Valkeakoski

10-12, Kilpa 14-16, kilpa 16-20, kilpa yli 18, Harraste 12-14, Harraste 14-16, Harraste yli 16

Usva K14-16v.
Tuike K16-20v,
Hohde KH H12-14 v.
 
14.4.19

JV Cup, Forssa

Hohde SM 12-14v
Hohde 07 K12-14v.
 
27.4.19

Tapiola Cup, Espoo

8-10, 10-12, SM 12-14, Kilpa 12-14, Stara

Esivalmennus K Stara
Esivalmennus M Stara
Taiga KH Stara
Taiga J Stara
Taiga M, 8-10v.
Viima KH, Stara
Viima J, 10-12v,
Viima M 10-12v.
Hohde 07  K12-14v.
Hohde SM 12-14v.
Team Hohde SM 12-14v.

 
27.-28.4.19

JV Cup ja valintakilpailu, Hyvinkää

8-10, 10-12, SM 12-14, SM 14-16, SM yli 16, Kilpa 12-14, Kilpa 14-16, Kilpa 16-20, Kilpa yli 18, Harraste 12-14, Harraste 14-16, Harraste yli 16

TTG SM 14-16 v.
Loiste H yli 16 v.

 
 
4.5.19

Kalakukko Cup, Leppävirta

8-10, 10-12, SM 12-14, Kilpa 12-14, Kilpa 14-16, Harraste 12-14, Harraste 14-16, Harraste yli 16

Usva K14-16v,
Tuike H yli 16v.
Hohde KH  H12-14v.
 
4.-5.5.19

JV Cup Turku, Turku

8-10, 10-12, SM 12-14, Kilpa 12-14, Kilpa 14-16, Kilpa 16-20, Kilpa yli 18, Harraste 12-14, Harraste 14-16, Harraste yli 16

Viima J, 10-12v.

Loiste, H yli 16v

 
11.-12.5.19

HJM Cup, Mäntsälä

8-10, 10-12, SM 12-14, Kilpa 12-14, Kilpa 14-16, Kilpa 16-20, Kilpa yli 18, Harraste 12-14, Harraste 14-16, Harraste yli 16

Viima M 10-12v.
Hohde KH  H12-14v.
Hohde 07 12-14 v. ?
Hohde SM 12-14v.
Kaste H 14-16v.
Loiste H yli 16 v.

 
11.-12.5.19

JV Cup, Tampere

8-10, 10-12, SM 12-14, SM 14-16, SM yli 16, Kilpa 12-14, Kilpa 14-16, Kilpa 16-20, Kilpa yli 18

 TTG SM 14-16v.
Hohde 07 12-14v. ?
 
17.-19.5.19

Children Trophy Cup

 

Team Hohde 
18.-19.5.19

Kilpa yli 14v mestaruuskilpailut, Jyväskylä

Kilpa 14-16, Kilpa 16-20, Kilpa yli 18

Usva K14-16v.
Tuike K16-20v.
Kaiku yli 18 v.
 
24.-26.5.19

yli 12v SM-kilpailut, Turku

SM 12-14, SM 14-16, SM yli 16

Hohde SM 12-14v.
Team Hohde SM12-14v.
TTG SM 14-16v.
 
7.-9.6.19       

Voimistelupäivät, Espoo

Kilpa 12-14 Mestaruuskilpailut, 8-10                                                       

Taiga M 8-10v.            
Hohde 07 K12-14v.