Intra|Hallitus

Kilpailukalenteri

 

Kilpailukalenteri syksy 2019

Syksy 2019

Kilpailut ja sarjat

Joukkueet

TuomaritKisajuttu
2.9.2019

JV Valintakilpailu, Kisakallio

Team Tapiola Gloria  TTG
27.10.2019

Tapiola Cup, Opinmäen koulu

Stara, 8-10 väline, 10-12 väline, K12-14, 12-14 SM väline, K14-16

Kide KH Stara, Kide M Stara, Taiga KH Stara, Viima KH Stara, Taiga M 8-10, Taiga J 8-10, Viima M 10-12, Viima J 10-12,Team Hohde SM 12-14, Hohde 07 K 12-14, Usva K 14-16  Usva
27.10.2019

Tampereen alue, Tampere (Kolmen lajin kilpailu)

8-10 väline, 10-12 väline, H12-14, K12-14

Hohde KH H12-14,  
2.-3.11.2019

Pakilan Voimistelijat, Kisahalli

8-10 väline, 10-12 väline, H12-14, K12-14, 12-14 SM väline, 12-14 SM vapaa, H14-16, K14-16, 14-16 SM vapaa, H yli 16, K16-20, K yli 18, Naiset SM vapaa

Viima J 10-12, Hohde SM 12-14, Hohde 07 K 12-14, Kaste H 14-16, Tuike H yli 16, Loiste H yli 16

  Taiga KH
2.-3.11.2019

TTNV, Hervannan Vapaa-aikakeskus

8-10 väline, 10-12 väline, 10-12 valmis ohjelma, H12-14, K12-14, 12-14 valmis ohjelma, 12-14 SM väline, 12-14 SM vapaa, H14-16, K14-16, 14-16SM vapaa, H yli 16, K16-20, K yli 18

Hohde SM 12-14  
9.11.2019Stara aluetapahtuma ja JV 8-10 v. kilpailu, Vantaa (Attitude)Viima KH stara, Taiga KH Stara  Viima KH
9.11.2019

Turun NV, Kupittaan Urheiluhalli

8-10 väline, 10-12 väline, H12-14, K12-14, H14-16, K14-16, H yli 16, K16-20, K yli 18

Taiga M 8-10, Taiga J 8-10, Viima M 10-12, Hohde KH H12-14, Usva K 14-16  
9.11.2019

Nokian VS, Hervannan Vapaa-aikakeskus

8-10 väline, 10-12 väline, 10-12 valmis ohjelma, H12-14, K12-14, H14-16, K14-16, H yli 16, K16-20, K yli 18

 Tuike H yli 16,  
9.-10.11.2019

Keravan NV, Kurkelan koulu

8-10 väline, 10-12 väline, K12-14, 12-14 SM väline, 12-14 SM vapaa, K14-16, 14-16 SM vapaa, K16-20, K yli 18

Team Hohde SM12-14, Hohde SM 12-14  
10.11.2019

Haka Gym, Valkeakoski

8-10 väline, 10-12 väline, H12-14, K12-14, H14-16, K14-16, H yli 16, K16-20, K yli 18

 Kaste H 14-16  Kaste
16.11.

OVO, Kisakallio

8-10 väline, 10-12 väline, 10-12 valmis ohjelma, K12-14, 12-14 SM vapaa, K14-16, 14-16 SM vapaa, K16-20, K yli 18, Naiset SM vapaa

   
16.-17.11.2019

Turun Jyry, Turku

8-10 väline, 10-12 väline, H12-14, K12-14, 12-14 valmis ohjelma, 12-14 SM väline, 12-14 SM vapaa, H14-16, K14-16, 14-16 SM vapaa

Hohde SM 12-14  Hohde
16.-17.11.2019

SyysCup, Martinhalli

8-10 väline, 10-12 väline, 10-12 valmis ohjelma, H12-14, K12-14, 12-14 valmis ohjema, 12-14 SM väline, 12-14 SM vapaa, H14-16, K14-16, 14-16 SM vapaa, H yli 16, K16-20, K yli 18, Naiset SM vapaa

Viima M 10-12, Viima J 10-12, Team Hohde SM 12-14, Hohde SM 12-14, Hohde 07 K 12-14, Hohde KH H12-14, Usva K 14-16, Kaste H 14-16, Loiste H yli 16  
23.11.2019

Tampereen Voimistelijat, Hervannan Vapaa-aikakeskus

8-10 väline, 10-12 väline, K12-14, 12-12 SM väline, K14-16, K16-20, K yli 18

Viima M 10-12, Hohde SM 12-14  
24.11.

TVS Illusion, Vaajakoski

8-10 väline, 10-12 väline, H12-14, K12-14, H14-16, K14-16, H yli 16, K16-20

   
23.-24.11.2019

VVS, Energia Areena

8-10 väline, H12-14, K12-14, 12-14 valmis ohjelma, H14-16, K14-16, H yli 16, K16-20, K yli 18

Taiga M 8-10, Taiga J 8-10,  Taiga KH (stara), Viima KH (stara) Hohde KH H12-14, Kaste H 14-16, Tuike H yli 16, Loiste H yli 16  Loiste
30.11.-1.12.2019

Välinemestaruuskilpailut SVO, Seinäjoki

K12-14, 12-14 SM väline, K14-16, K16-20, K yli 18

Hohde 07 K12-14 v, Team Hohde SM 12-14, Usva K 14-16, Tuike K 16-20  Team Hohde