Intra|Hallitus

Tuntiohjelma syksy 2019

 Syyskausi 19.8.-4.12.2019

 

M A A N A N T A I   
Keppijumppa17.30-18.30

Mankkaan koulu

Annis Ferreira
Zumba® 19.00-20.00Kilonpuiston kouluTuuli Viri
Body+venyttelyt19.30-21.00Kilon kouluMari Sarekoski
Lavis-lavatanssijumppa17.30-18.30Tapiolan kouluTarja Ketola
FlowGymnastics (edistyneet)18.30-19.30Tapiolan kouluVirve Jokinen

LouhenNaiset
TanVo-kilparyhmä*

19.30-21.00Tapiolan kouluVirve Jokinen
Yin-jooga20.00-21.00Toppelundin kouluJohannes Saarinen
 *erillisilmoittautuminen
T I I S T A I   
Aamujumppa10.15-11.15Tapiola, Ahertajantie 6CRani Saarinen
Circuit training18.00-19.30Mankkaan kouluAnnis Ferreira
Barre19.30-20.30Mankkaan kouluJoanna Mauno
Lihaskuntojumppa17.00-18.00Toppelundin kouluEliisa Laamanen
Kehonhuolto18.00-19.00Toppelundin kouluEliisa Laamanen
Jooga19.00-20.30Kilon kouluHeidi Tiainen
PILATESFUNC19.00-20.00Mankkaanpuron kouluTuuli Viri
The Mix®️20.00-21.00Mankkaanpuron kouluTuuli Viri
K E S K I V I I K K O   
Body18.00-19.00Mankkaan kouluMari Sarekoski
DanceMix17.30-18.30Vindängens skolaJoanna Mauno
Pilates keski-jatkotaso*18.30-19.30Vindängens skolaTiina Nordgren
Pilates perustaso*19.30-20.30Vindängens skolaTiina Nordgren
Salsa18.30-19.30Toppelundin kouluMaija Pelttari
LatinoFit19.30-20.30Toppelundin kouluMaija Pelttari
Kahvakuula18.30-19.30Mankkaanpuron kouluHeidi Viitamäki
Lihaskuntojumppa19.30-20.30Kilon kouluTarja Ketola
*erillisilmoittautuminen   
T O R S T A I   
Seniorijumppa11.00-12.00Tapiola, Ahertajantie 6CEliisa Laamanen
Niska-selkä17.00-18.00Tapiolan kouluRani Saarinen
DanceMix18.00-19.00Tapiolan kouluRani Saarinen
FlowGymnastics (perustunti)19.00-20.00Tapiolan kouluVirve Jokinen
LouhenNaiset - Gym For Life (esiintymisryhmä)*20.00-21.00Tapiolan kouluVirve Jokinen
Kuntojumppa17.30-18.30Toppelundin kouluHeidi Viitamäki
Tehotreeni18.30-19.30Toppelundin kouluHeidi Viitamäki
Rumbita Fiesta19.30-20.30Toppelundin kouluJoanna Gefwert
Body välineillä18.45-19.45Sepon kouluKaisa Tiira-Vahala
*Tanssillinen voimistelu - erillisilmoittautuminen
 P E R J A N T A I   
Kuntotanssi17.00-18.00Perkkaanpuiston kouluMari Sarekoski
Core + liikkuvuus18.00-19.00Perkkaanpuiston kouluMari Sarekoski
Lihaskuntojumppa19.00-20.00Kilon kouluMirka Saaristola 
    
L A U A N T A I
Kehonhuolto9.30-10.30Tapiolan kouluVaihtuva ohjaaja
Teematunti10.30-11.30Tapiolan kouluVaihtuva ohjaaja
Pilates keskitaso*11.30-12.30Tapiolan kouluTiina Nordgren
*erillisilmoittautuminen   
S U N N U N T A I   
Sunnuntaijumppa10.30-11.30Mankkaan kouluVaihtuva ohjaaja
Sunnuntaijumppa17.00-18.00Mankkaan kouluVaihtuva ohjaaja
    

                                               Pidätämme oikeuden muutoksiin!