Intra|Hallitus

Tuntiohjelma kevät 2019

Anna palautetta kevään tunneista ja vaikuta syksyn tuntiohjelmaan kertomalla omat toiveesi! Palautekysely on auki 7.4. saakka. 

-> PALAUTEKYSELY AIKUISET

 

 

 Kevätkausi 7.1.-3.5.2019

M A A N A N T A I   
Keppijumppa17.00-18.00

Mankkaan koulu

Johannes Saarinen
BudoFunc18.30-19.30Kilonpuiston kouluTuuli Viri
Zumba® 19.30-20.30Kilonpuiston kouluTuuli Viri
Body+venyttelyt19.30-21.00Kilon kouluMari Sarekoski
FlowGymnastics (edistyneet)19.00-20.00Tapiolan kouluVirve Jokinen

LouhenNaiset
TanVo-kilparyhmä*

20.00-21.00Tapiolan kouluVirve Jokinen
 *erillisilmoittautuminen
T I I S T A I   
Aamujumppa10.15-11.15Tapiola, Ahertajantie 6CRani Saarinen
Lavis® -lavatanssijumppa17.00-18.00Mankkaan kouluPauliina Varjonen
Circuit training18.00-19.30Mankkaan kouluPauliina Varjonen
Lihaskuntojumppa17.00-18.00Toppelundin kouluEliisa Laamanen
Kehonhuolto18.00-19.00Toppelundin kouluEliisa Laamanen
Jooga18.30-20.00Laajalahden kouluHeidi Tiainen
The Mix®️19.00-20.00Mankkaanpuron kouluTuuli Viri
YogaFunc20.00-21.00Mankkaanpuron kouluTuuli Viri
K E S K I V I I K K O   
Niska-selkä17.00-18.00Mankkaan kouluMari Sarekoski
Body18.00-19.00Mankkaan kouluMari Sarekoski
Pilates keskitaso*17.30-18.30Vindängens skolaTiina Nordgren
Pilates alkeis/perustaso*18.30-19.30Vindängens skolaTiina Nordgren
Salsa18.30-19.30Toppelundin kouluMaija Pelttari
LatinoFit19.30-20.30Toppelundin kouluMaija Pelttari
Kahvakuula18.30-19.30Mankkaanpuron kouluHeidi Viitamäki
Lihaskuntojumppa19.30-20.30Kilon kouluTarja Ketola
*erillisilmoittautuminen   
T O R S T A I   
Seniorijumppa11.00-12.00Tapiola, Ahertajantie 6CEliisa Laamanen
Kehonhuolto17.00-18.00Tapiolan kouluRani Saarinen
EtnoFit18.00-19.00Tapiolan kouluRani Saarinen
FlowGymnastics (perustunti)19.00-20.00Tapiolan kouluVirve Jokinen
LouhenNaiset - Gym For Life (esiintymisryhmä)*20.00-21.00Tapiolan kouluVirve Jokinen
Kuntojumppa17.30-18.30Toppelundin kouluHeidi Viitamäki
Tehotreeni18.30-19.30Toppelundin kouluHeidi Viitamäki
Miesten jumppa19.30-20.30Toppelundin kouluHeidi Viitamäki
Flamenco19.00-20.00Niittykummun koulu (yläsali)Joanna Gefwert
Body välineillä18.45-19.45Sepon kouluKaisa Tiira-Vahala
Barre / aikuisbaletti20.00-21.00Mankkaanpuron kouluJoanna Mauno
*Tanssillinen voimistelu - erillisilmoittautuminen
 P E R J A N T A I   
Kuntotanssi17.00-18.00Perkkaanpuiston kouluMari Sarekoski
Niska-selkä18.00-19.00Perkkaanpuiston kouluMari Sarekoski
Pilates jatkotaso*17.00-18.00Laajalahden kouluTiina Nordgren
Lihaskuntojumppa18.00-19.00Laajalahden koulu

Mirka Saaristola

*erillisilmoittautuminen   
L A U A N T A I
Kehonhuolto10.00-11.00Mankkaan kouluVaihtuva ohjaaja
Teematunti11.00-12.00Mankkaan kouluVaihtuva ohjaaja
S U N N U N T A I   
Sunnuntaijumppa10.30-11.30Mankkaan kouluVaihtuva ohjaaja
Sunnuntaijumppa17.00-18.00Mankkaan kouluVaihtuva ohjaaja
    

                                               Pidätämme oikeuden muutoksiin!